Śląsk Wrocław zremisował z Rapidem Bukareszt 1:1

Śląsk Wrocław vs. Rapid Bukareszt 18.08.2011
Śląsk Wrocław vs. Rapid Bukareszt 18.08.2011 Michał Potocki
Remis Śląska z Rapidem kończy przygodę wrocławskiej drużyny z Ligą Europejską.

Śląsk Wrocław przegrał z Rapidem Bukareszt 1:3

25 sierpnia Śląsk Wrocław zagrał mecz rewanżowy z Rapidem Bukareszt. Spotkanie odbyło się w rumuńskiej Timisoarze. W meczu padły dwie bramki. Pierwszą w 12 minucie spotkania strzelił Pancu z Rapidu Bukareszt. Wynik 1:0 dla rumuńskiej drużyny utrzymywał się niemal do końca meczu. Dopiero w 90 minucie spotkania gola dla Śląska strzelił Waldemar Sobota.

Wynik 1:1 nie pozwolił wrocławskiej drużynie awansować do fazy grupowej Ligi Europejskiej. Dzięki bramkom z pierwszego z pierwszego spotkania - kiedy Rapid wygrał ze Śląskiem Wrocław 3:1 - udało się to rumuńskiej drużynie.

Rapid Bukareszt - Śląsk Wrocław 1:1 (1:0)

Bramki: Pancu 12 - Sobota 90

Rapid: Coman - Duarte, Antonio, Alexa, Herea (80 Grigorie), Pancu, Roman (59 Deac), Burca, Bozovic, Surdu (88 Sburlea), Apostol.

Śląsk: Kelemen - Pawelec, Wasiluk, Pietrasiak, Socha, Gancarczyk (78 Dudek), Elsner (78 Sztylka), Cetnarski, Madej, Sobota, Diaz (78 Voskamp).

Żółte kartki: Alexa, Antonio - Sobota, Socha, Diaz, Madej.

Sędzia: Martin Hansson (Szwecja)

Widzów: 4 000

Opublikuj materiał i wygraj nawet 500 zł!