Gwardia Wrocław przegrała pojedynek z Muszynianką [materiał użytkownika MM]

piotr Janicki
Kolejne starcie wrocławianek z mistrzyniami z Muszyny w Orbicie zakończyło się porażką. Zobacz zdjęcia.

14 lutego mogliśmy zobaczyć w Orbicie bardzo emocjonujący pojedynek między Gwardią Wrocław i Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna. Kibice wrocławianek liczyli na zwycięstwo. Pierwszy set zakończył się wynikiem 25:20. Niestety w drugim Muszynianki przejęły inicjatywę, wygrywając z ośmiopunktową przewagą.

W trzecim secie gospodynie zagrzane do boju przez swoją publiczność, doprowadziły do odwrócenia kolejności w wyniku z drugiego seta. W czwartej odsłonie oglądaliśmy zryw Muszynianek, które dzięki zaciętej walce doprowadziły do tie-breaka, z wynikiem 20:25. Ostatecznie Gwardzistki uległy Muszyniance.