Muszynianka rozłożyła Gwardzistki we Wrocławiu [foto]

piotr Janicki
7 stycznia siatkarki Impelu Gwardii Wrocław uległy na własnym parkiecie w Orbicie Bankowi BPS Muszynianka Fakro Muszyna 0:3 [fotorelacja użytkownika MM].

Siatkarki z Muszyny rozpoczęły mecz od dwupunktowej przewagi. Niestety, nie pomogła pierwsza przerwa wykorzystana natychmiast przez szkoleniowca Rafała Błaszczyka. Później gra naszego zespołu wyglądała nieco lepiej, jednak strata okazała się zbyt duża.

Drugi set wrocławianki rozpoczęły od dwóch punktów przewagi. Przez pewien moment wynik oscylował w okolicach remisu. W końcówce seta gospodynie dały kibicom nadzieję na wygraną i miały już nawet piłkę setową, jednak nie udało się jej wykorzystać.

W trzecim secie wrocławianki prowadziły nawet na pierwszej przerwie technicznej (8:5). Jednak dalsza gra siatkarek z Muszyny sprawiła, że przewaga Impelu Gwardii szybko stopniała i ostatecznie mistrzynie pokonały Gwardzistki.

Impel Gwardia Wrocław – Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 0:3 (13:25, 25:27, 21:25).

To była moja pierwsza wizyta na meczu siatkówki. Mimo przegranej naszych dziewczyn zabawa była przednia, a podkręcał ją doping kibiców przez duże K.