Powrót na fotel lidera. Śląsk Wrocław wygrał z Podbeskidziem 1:0 [foto]

Mariusz Kruczek
śląsk wrocław podbeskidzie bielsko-biała| śląsk wrocław 11. kolejka ekstraklasy| śląsk wrocław ekstraklasa| śląsk wrocław foto| śląsk wrocław oporowska| oporowska 62 Dawid Antecki
Śląsk w ostatnim meczu na starym stadionie pokonał Podbeskidzie.

Zdjęcia biorą udział w konkursie "Tym żyje miasto"dla dziennikarzy obywatelskich. Wy też możecie sprawdzić swoje siły i wygrać pieniądze.

Tak dopingują kibice Śląska Wrocław - runda jesienna

22 października Śląsk grał w 11. kolejce Ekstraklasy z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Beniaminek chciał się zrewanżować za porażkę z wrocławską drużyną w 1/8 Pucharu Polski. Jednak to zawodnicy Śląska do meczu przystąpili podwójnie zmotywowani. Po pierwsze, chcieli zrehabilitować się za blamaż w poprzedniej kolejce. Wówczas ulegli 0:3 drużynie z Bełchatowa. Po drugie, żegnali się ze stadionem przy Oporowskiej. Stadion kameralny, ale zawodnicy zawsze mogli liczyć tutaj na gorący doping wiernych fanów.

zobacz wyjątkową oprawę ostatniego meczu przy Oporowskiej [wideo]

Śląsk Wrocław podobnie jak w Pucharze Polski wygrał skromnie 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa strzelił Piotr Celeban w 22. minucie spotkania. W drugiej połowie wynik mógł podwyższyć Łukasz Madej, który popisał się precyzyjnym strzałem w okienko. Publiczność przecierała oczy ze zdumienia, kiedy Richard Zajac, bramkarz gości, obronił ten strzał. W końcowych minutach bliski strzelenia gola był Elsner, jednak posłał piłkę ponad bramką.

Zwycięstwo Śląska z Podbeskidziem 1:0 oraz remis Lecha Poznań oznacza, że wrocławska ekipa powróciła na fotel lidera Ekstraklasy.

Zobacz: Zdjęcia z ostatniego meczu Śląska Wrocław przy Oporowskiej 62