MECZ ŚLĄSK - LEGIA. Zobacz zdjęcia i wideo

W niedzielę, 9 marca Śląsk Wrocław zremisował na Stadionie Miejskim z Legią Warszawa 1:1.

MECZ ŚLĄSK - LEGIA 9 MARCA 2014, STADION MIEJSKI, WROCŁAW, GODZ. 18.

Aktualizacja:

Mecz zakończył się remisem 1:1. Dla Śląska bramkę z rzutu karnego zdobył Marco Paixao w 66. minucie spotkania, a wyrównującą dla Legii w 83. minucie Miroslav Radović.

Był to drugi mecz Śląska Wrocław pod wodzą nowego trenera. Wcześniej w spotkaniu z Cracovią na wyjeździe Tadeusz Pawłowski poprowadził wrocławian do wygranej 1:0. Jedynego gola strzelił świeżo upieczony kapitan Marco Paixao, który trafił do siatki tuż przed przerwą.

Zobacz galerię zdjęć z meczu Śląsk - Legia

Czytaj: Wrocławskie modelki zapraszają na mecz Śląska z Legią [wideo]

Mecz Śląsk - Legia bez kibiców gości

Komisja Ligi podjęła decyzję o ukaraniu Legii za zamieszki podczas meczu z Jagiellonią. Klub musi zapłacić 100 tys. zł kary, a jego kibice mają zakaz wyjazdów przez sześć miesięcy, a więc nie przyjadą w niedzielę na mecz ze Śląskiem.