MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Koncert Zespołu Pieśni i Tańca AWF Wrocław Kalina na osiedlu Kuźniki we Wrocławiu. W ramach projektu "Osiedla Kultury i Sztuki 2024"

Tomasz Pawlak
Tomasz Pawlak
Zespół Pieśni i Tańca AWF Wrocław Kalina, powstały w 1983 roku, działa głównie na Akademii Wychowania Fizycznego im. Polskich Olimpijczyków we Wrocławiu.
Zespół Pieśni i Tańca AWF Wrocław Kalina, powstały w 1983 roku, działa głównie na Akademii Wychowania Fizycznego im. Polskich Olimpijczyków we Wrocławiu. mat. prasowe Kalina
Dolnośląskie Towarzystwo na Rzecz Kultury Ludowej oraz Rada Osiedla Kuźniki we Wrocławiu serdecznie zapraszają na koncert Zespołu Pieśni i Tańca AWF Wrocław Kalina, który odbędzie się 15 czerwca o godzinie 17:00. Wydarzenie to jest częścią projektu Osiedla Kultury i Sztuki 2024, mającego na celu promocję dolnośląskich artystów na wrocławskich osiedlach.

Spis treści

Zespół Pieśni i Tańca AWF Wrocław Kalina

Zespół Pieśni i Tańca AWF Wrocław Kalina, powstały w 1983 roku, działa głównie na Akademii Wychowania Fizycznego im. Polskich Olimpijczyków we Wrocławiu. Grupa, składająca się głównie ze studentów AWF, zaprezentuje tańce narodowe oraz pieśni i tańce z różnych regionów Polski. Koncert odbędzie się na placu przed wejściem do Szkoły Podstawowej nr 37 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego przy ulicy Sarbinowskiej 10 we Wrocławiu. Występ będzie integralną częścią kuźnickiego festynu osiedlowego.

Projekt Osiedla Kultury i Sztuki

Projekt Osiedla Kultury i Sztuki to inicjatywa wspierająca współpracę kulturalną między artystami, zespołami, organizacjami pozarządowymi oraz Radami Osiedli Wrocławia. Dzięki dofinansowaniu Samorządu Województwa Dolnośląskiego, tegoroczna, druga edycja projektu obejmuje aż 20 różnorodnych przedsięwzięć.

Co zobaczymy w ramach projektu

Od marca do września 2024 roku, mieszkańcy Wrocławia będą mogli bezpłatnie uczestniczyć w licznych wydarzeniach kulturalnych, takich jak koncerty kwartetów smyczkowych, spektakle teatralne, artystyczne murale, koncerty międzypokoleniowe oraz warsztaty artystyczne. To wyjątkowa okazja do zaangażowania się w lokalną kulturę i sztukę oraz do wspólnego świętowania na osiedlach Wrocławia.

Zobaczcie zdjęcia z występu zespołu!

Zespół Pieśni i Tańca AWF Wrocław Kalina, powstały w 1983 roku, działa głównie na Akademii Wychowania Fizycznego im. Polskich Olimpijczyków we Wrocławiu.

Koncert Zespołu Pieśni i Tańca AWF Wrocław Kalina na osiedlu...

Wstęp na koncert jest darmowy. Występ odbędzie się 15 czerwca (sobota) o godzinie 17:00, przy ulicy Sarbinowskiej 10 na osiedlu Kuźniki we Wrocławiu.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jerzy Stuhr nie żyje. Aktor zmarł w wieku 77 lat

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na wroclaw.naszemiasto.pl Nasze Miasto