Śląsk Wrocław - Hannover 96 [Relacja Online Na Żywo, Transmisja, Bramki]

Śląsk Wrocław przegrał na Stadionie Miejskim we Wrocławiu 3:5.

IV runda eliminacji Ligi Europejskiej

3

:

5

23 sierpnia o godz. 20:45 podopieczni Oresta Lenczyka zmierzyli się z Hannoverem 96. Po pierwszym spotkaniu szanse mistrza Polski na awans do fazy grupowej Ligi Europejskiej są iluzoryczne. Rewanż 30 sierpnia w Hanowerze.

RELACJE Z MECZU ŚLĄSK WROCŁAW - HANNOVER 96

godz. 22:38
KONIEC SPOTKANIA! Hokejowy wynik na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Śląsk przegrywa u siebie 3:5.

godz. 22:30 Śląsk po stracie czwartego gola stanął w miejscu, wykorzystali to przeciwnicy. W 86. minucie losy spotkania na korzyść gości rozstrzyga Schmiedebach.

godz. 22:25 W 82. minucie Andreasen po raz kolejny wpisuje się na listę strzelców. Hannover wychodzi na prowadzenie.

godz. 22:07 W 61. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wyrównującą bramkę strzela Przemysław Kaźmierczak. Gospodarze wracają do gry o Ligę Europejską.

Na trybunach coraz głośniejszy doping fanów Śląska Wrocław.

godz. 21:58 W 54. minucie Sylwester Patejuk daje nadzieję wrocławianom i strzela drugą bramkę dla Śląska.

godz. 21:55 Drugą odsłonę spotkania Śląsk rozpoczął od gola, ale strzelonego ze spalonego. Za to Hannover niebezpiecznie kontruje.

godz. 21:27 Niemieccy piłkarze ośmieszyli obronę wrocławian. Futbolówka wędrowała od nogi do nogi 16. metrów od bramki Gikiewicza. Kiedy dostał ją Stindl, celnym strzałem podwyższył prowadzenie Hannoveru.

Kibice Śląska nie przerywają dopingu. Skandują m.in.: "Nie dla nas jest porażki smak"

godz. 21:20 Śląsk nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Tomasz Jodłowiec w 35. minucie strzela bramkę kontaktową.

godz. 21:11 Znowu kontra Niemców skrzydłami, dośrodkowanie w pole karne i tym razem Schlaudraff pokonuje golkipera Śląska Wrocław.

godz. 20:55 Piłkarze Śląska Wrocław wyraźnie podrażnieni stratą bramki rzucili się do ataku. Stwarzają sobie coraz groźniejsze sytuacje i grają wysokim pressingiem.

godz. 20:52

Hannover już w 7. minucie wychodzi na prowadzenie. Andreasen pokonuje Gikiewicza.

godz. 20:45 Rozpoczął się mecz o być albo nie być Śląska Wrocław w europejskich pucharach.

godz. 20:44
Tuż przed pierwszym gwizdkiem kibice Hannoveru odpalili race w sektorze gości.

godz. 20:30 Na trybunach rozpoczęła się już rywalizacja na doping między kibicami Śląska i fanami Hannoveru.

godz. 20:20

Poznaliśmy skład Śląska Wrocław: Rafał Gikiewicz - Mariusz Pawelec, Marcin Kowalczyk, Tomasz Jodłowiec, Patrik Mraz - Rok Elsner, Przemysław Kaźmierczak - Waldemar Sobota, Dalibor Stevanović, Łukasz Gikiewicz - Sebastian Mila.

Do dyspozycji Oresta Lenczyk będą siedzący na ławce: Marian Kelemen, Tadeusz Socha, Rafał Grodzicki, Robert Menzel, Amir Spahić, Sylwester Patejuk, Johan Voskamp. W kadrze brakuje Cristiana Diaza, który jest w konflikcie z trenerem Śląska.

godz. 19:40

Bramy stadionu są otwarte od godziny. Na trybunach spodziewanych jest dzisiaj około 15 tysięcy fanów futbolu. Swoją obecność zapowiedziała grupa 3 tys. sympatyków Hannoveru 96.

INFORMACJE NA TEMAT MECZU ŚLĄSK WROCŁAW - HANNOVER 96

Śląsk gra z Hannoverem: "Stado dzikusów z dzidami przeciwko karabinom maszynowym"

Kibice komentują szanse mistrza Polski w meczu Ligi Europejskiej.

Transmisja meczu Śląsk Wrocław - Hannover 96 online i w telewizji

Relację zmagań mistrza Polski w Lidze Europejskiej będzie można śledzić na kanale Polsat Sport oraz na żywo online.

Przedmeczowa konferencja prasowa Oresta Lenczyka

Dariusz Żuraw: Faworytem jest Hannover

Były zawodnik Hannoveru 96 ocenia szanse Śląska Wrocław

Artur Sobiech, zawodnik Hannover 96, przed meczem ze Śląskiem Wrocław

Bilety na Śląsk Wrocław - Hannover 96 trafiły do sprzedaży. Ceny jak na Podgoricę

Od 13 sierpnia do klubowych kas trafiły wejściówki na mecz Śląska w IV rundzie eliminacji do Ligi Europejskiej.