MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska (PLEBISCYT)

Katarzyna Kaczorowska
Tomasz Hołod, Polska Press Grupa
Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska 2016 – to już siódma edycja naszego plebiscytu. Zgłaszaj kandydatów, promuj najlepszych i wygrywaj nagrody!

Już po raz siódmy wybieramy to, co najlepsze na Dolnym Śląsku. Ciekawe miejscowości i atrakcje, które polecimy każdemu, kto przyjedzie tutaj na wakacje czy wypoczynek. Hotele, restauracje, bary i agroturystykę, które warte są tego, by skorzystać z ich oferty.

Zobacz plebiscytowe kategorie:
NAJLEPSZY HOTEL 2016
NAJCIEKAWSZA MIEJSCOWOŚĆ 2016
NAJCIEKAWSZE WYDARZENIE 2016
NAJLEPSZY PENSJONAT 2016
NAJLEPSZA RESTAURACJA 2016
NAJLEPSZY BAR 2016
NAJLEPSZA AGROTURYSTYKA 2016
NAJLEPSZY HOSTEL 2016
NAJCIEKAWSZA ATRAKCJA TURYSTYCZNA 2016

Światowe dochody z turystyki i podróży wynoszą niemal 4 biliony dolarów, co stanowi prawie 11 procent produktu światowego brutto (GDP). Jaki jest w nim nasz udział? W roku 2014 na Dolny Śląsk przyjechało ponad 2,4 mln turystów – z czego ponad pół miliona z zagranicy. Większość korzystała z hoteli i pensjonatów, połowa przyjechała indywidualnie i aż 76 procent samemu organizowało swój pobyt.
Co się podoba? Obiekty sportowo-rekreacyjne (cena i jakość), gościnność, walory krajobrazowe, oferta kulturalna i dobre przygotowanie szlaków turystycznych. I co najważniejsze – liczy się dobra jakość i reklama szeptana.

I właśnie dlatego „Gazeta Wrocławska” od siedmiu lat jest zaangażowana w promowanie tego, co dobre w turystycznej branży. W naszym plebiscycie „Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska” do tej pory wybieraliście Państwo najlepszych w sześciu kategoriach: miejscowość, agroturystyka, wydarzenie, baza noclegowa, atrakcja i baza gastronomiczna. W tym roku powiększyliśmy liczbę kategorii. Będzie ich dziewięć: miejscowość, atrakcja turystyczna (np. muzeum, zamek, zoo, arboretum), wydarzenie, agroturystyka, hotel, pensjonat, hostel i motel, restauracja i bar.

Głosowanie na zgłoszone kandydatury trwa od 1 lipca do 31 sierpnia. Głosować można tradycyjnie, poprzez kliknięcie na stronie www.naszemiasto.pl w zakładce plebiscytu, logując się poprzez facebook, oraz wysyłać SMS (1 SMS to 10 głosów, nie ma ograniczeń co do liczby jednorazowo oddanych głosów!). Kandydatów możecie Państwo zgłaszać poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie plebiscytu. Pamiętajcie o nazwie, miejscowości, krótkim opisie, zdjęciu i kontakcie mailowym. Najlepsze Waszym zdaniem restauracje, bary czy hotele możecie też zgłaszać, wysyłając informacje na adres: [email protected].

Mamy nagrody dla tych, którzy się zaangażują w nasz plebiscyt – i w sposób prawidłowy (poprzez formularz na stronie plebiscytu, dodając opis i co najmniej jedno zdjęcie oraz swoje dane kontaktowe do wiadomości redakcji) zgłoszą nowy obiekt w co najmniej jednej kategorii. Trzech autorów oryginalnych, ciekawych opisów, przesłanych w zgłoszeniu otrzyma pobyt weekendowy w pensjonacie CK Kalina w Lądku Zdroju!

Laureaci I miejsca w każdej kategorii w nagrodę otrzymają całostronicową prezentację redakcyjną w „Gazecie Wrocławskiej”, kampanię reklamową w wymiarze 96 modułów w naszych wydawnictwach oraz emisję reklamy on-line w naszymmiescie.pl obejmującym zasięgiem całą Polskę. Laureaci drugiego miejsca dostaną 48 modułów reklamowych i emisję reklamy w naszemiasto.pl na cały Dolny Śląsk, a zdobywcy miejsca trzeciego 24 moduły reklamowe oraz artykuł sponsorowany w serwisie naszemiasto.pl.

Zdobywcy miejsc od IV do X w każdej kategorii otrzymają bezpłatny wpis do katalogu firm na pół roku oraz artykuł sponsorowany na podstawie materiałów laureatów w portalu naszemiasto.pl.

Partnerami plebiscytu są Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego i Powiat Wrocławski.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Seria pożarów Premier reaguje

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na wroclaw.naszemiasto.pl Nasze Miasto