Śląsk Wrocław zremisował z Piastem Gliwice 1:1 [Zdjęcia]

Drużyna z Wrocławia nie dała rady przywieźć z Gliwic trzech ...
Drużyna z Wrocławia nie dała rady przywieźć z Gliwic trzech ... Krystyna Pączkowska/slaskwroclaw.pl
Drużyna z Wrocławia nie dała rady przywieźć z Gliwic trzech punktów.

W 35. minucie Kamil Wilczek zdobył prowadzenie dla Piasta, pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0 dla gospodarzy. W drugiej połowie zawodnikom WKS-u udało się wyrównać, w 75. minucie gry gola strzelił Paixao i tym samym ustalił wynik meczu na 1:1.

Sędzia pokazał w meczu pięć żółtych kartek, trzy z nich trafiły do graczy Śląska: Sochy, Pawelca i Dudu.

Po podziale punktów w Gliwicach Piast zajmuje razem z Jagiellonią 6. miejsce w lidze, a Śląsk z jednym punktem mniej jest na pozycji 8.

Śląsk Wrocław rozpoczął mecz w składzie: Gikiewicz - Socha, Grodzicki, Pawelec, Spahić - Stevanović, Kaźmierczak - Plaku, Mila, Dudu - Paixao.

Na ławce rezerwowych usiedli: Kelemen, Ostrowski, Gavish, Więzik, Hołota, Przybylski i Cetnarski.