Śląsk Wrocław tylko zremisował z Podbeskidziem

Mecz Śląska z Podbeskidziem we Wrocławiu
Mecz Śląska z Podbeskidziem we Wrocławiu Dawid Antecki
14 kwietnia wrocławska drużyna grała na wyjeździe w Bielsku-Białej. Szaleństwa nie było. Śląsk zremisował z Podbeskidziem 1:1.

Powrót Super Mariana. Śląsk wygrał z GKS Bełchatów

Pierwsza połowa meczu skończyła się wyniki 0:0. Dopiero w 63. minucie spotkania Piotr Celeban ze Śląska strzelił gola. Niemal do końca meczu było przesądzone, że to właśnie drużyna z Wrocławia zostanie zwycięzcą tego spotkania. Ale w doliczonym czasie piłkarzom z Podbeskidzia udało się strzelić gola.

Mecz nie był dobry też dla kapitana Śląska, Sebastiana Mili, który doznał kontuzji w pierwszej części spotkania i opuścił murawę w 29 minucie meczu.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław 1:1 (0:0)
Bramki: Demjan 90 - Celeban 63
Sędzia: Paweł Gil