Siatkarki Impelu Wrocław wygrały z zawodniczkami z Dąbrowy Górniczej 3:2 [zdjęcia]

Marek Spisak
Wczoraj, 25 lutego, o godz. 20.30 w Hali Orbita siatkarki Impelu Wrocław zmierzyły się z zawodniczkami Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 3:2.

Dziewczyny do meczu przystąpiły z dużymi nadziejami, kibice również oczekiwali wiele. Pierwszy set wygrali goście, drugi i trzeci gospodarze. Mieliśmy dużą szansę w czwartym secie. Niestety ten znów wygrali goście, a to oznacza, że Dąbrowa awansuje. Piąty set zakończył się pomyślnym wynikiem dla Impel Wrocław i dziewczyny wyszły z twarzą, wygrywając cały mecz 3:2.

Kibice powinni czuć się usatysfakcjonowani, bo zaangażowanie i walka momentami była na najwyższym poziomie.

Impel Wrocław: Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (23:25; 25:21; 25:17; 23:25; 15:11) Impel Wrocław: Kąkolewska, Dirickx, Wilson, Pyziołek, Brinker, Kaczor Medyńska (l) oraz Mroczowska, Konieczna, Gryka, Sieczka

Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza: Staniucha- Szczurek, Dziękiewicz, Zaroślińska, Cemberci, Adams, Skowrońska, Strasz (l) oraz Urban, Liniarska, Kaczmar

W środę czeka nas mecz z drużyną Besiktas Istambuł w ramach półfinału Pucharu Chellenge. Liczymy na zwycięstwo.