Sevilla Fc - Śląsk Wrocław 4:1 [Wynik Meczu, Relacja, Zdjęcia, Wideo]

Kinga Czernichowska
Śląsk Wrocław przegrywa z Sevillą na wyjeździe 1:4. Ponadto ...
Śląsk Wrocław przegrywa z Sevillą na wyjeździe 1:4. Ponadto ... Krystyna Pączkowska / slaskwroclaw.pl
Śląsk Wrocław przegrywa z Sevillą na wyjeździe 1:4. Ponadto Śląsk na mecz we Wrocławiu jest poważnie osłabiony. Dudu dostał czerwoną kartkę.

MECZ SEVILLA FC - ŚLĄSK WROCŁAW. ZOBACZ ZDJĘCIA

SEVILLA FC - ŚLĄSK WROCŁAW [TRANSMISJA ONLINE, TV]

Mecz Śląsk - Sevilla [bilety, ceny]

MECZ ŚLĄSK - SEVILLA [TRANSMISJA ONLINE, TV]. SPRAWDŹ, GDZIE OBEJRZEĆ MECZ

Dodatkowo żółte kartki zobaczyli Paixao, Stefanović i Spahić. Ci dwaj pierwsi będą pauzować w meczu rewanżowym we Wrocławiu.

W 15. minucie po dośrodkowaniu Waldemara Soboty Paixao z odległości sześciu metrów celuje prosto na bramkę Sevilli FC. Zawodnicy Sevilli szybko się podnieści i rozpoczęli atak na bramkę Śląska. Gikiewicz co najmniej trzykrotnie wybornił Śląsk z wyjątkowo trudnych sytuacji, jakie stworzyła na boisku Sevilla. Ale nie tylko Gikiewicz był w doskonałej formie. Klasę pokazał też Marco Paixao, który znał hiszpańską piłkę z występów w trzecioligowych klubach w Hiszpanii. W 36. minucie gola dla Sevilli FC zdobył Rakitić.

Paixao miał jeszcze kilka okazji do strzału. W 54. minucie z boiska zejść musiał Dudu, który wszedł ostrym wślizgiem na czystą pozycję Samperia. Po czerwonej kartce Dudu Śląsk kończył grę w dziesiątkę. Niestety po incydencie z Dudu gra Śląska się załamała.

W 67. minucie kolejną sytuację stworzył Marin - piłka trafiła prosto do bramki Gikiewicza. Kolejną bramkę Sevilla zdobyła w 85. minucie (tym razem jednak strzelał Gameiro). Ten gol dodał Sevilli jeszcze więcej skrzydeł, bo zaraz potem znów celnie strzelił Marin, doprowadzając do wyniku 4:1 dla Sevilli.