reklama

PKO Wrocław Nocny Półmaraton 2016. Trasa i zmiany w komunikacji

Kinga Czernichowska
Kinga Czernichowska
W sobotę, 18 czerwca, w 4. edycji PKO Wrocław Nocnego Półmaratonu weźmie udział 10 000 zawodników z prawie 30 krajów świata.

Zobacz też: PKO Wrocław Nocny Półmaraton

Półmaraton w Stolicy Dolnego Śląska to obecnie jedyna spośród dużych i liczących się w kraju i zagranicą imprez, organizowana nocą. Wszystkie tegoroczne pakiety startowe zostały wyprzedane w ciągu nieco ponad 3 miesięcy, w tempie około 100 dziennie. Dodatkowa pula 1000 miejsc spotkała się z jeszcze większym zainteresowaniem – wszystkie numery zostały sprzedane w godzinę. W biegu wystartuje łącznie rekordowe 10 000 osób.

Zarówno dla zawodników, jak i publiczności przygotowane zostały liczne atrakcje dodatkowe. Wzdłuż trasy półmaratonu niewielkie, kilkuosobowe zespoły muzyczne zagrają na żywo wybrane utwory muzyki klasycznej.

Na sportowców i kibiców będzie także czekać multimedialny pokaz – Projekt P.I.W.O. Wschodnie skrzydło budynku Urzędu Wojewódzkiego zostanie oświetlone (od strony Odry) przy pomocy 69 modułów świetlnych umieszczonych w oknach budynku.

Wśród biegaczy pojawi się także „grupa turystyczna”. Każdy z uczestników będzie mógł wybrać ukończenie trasy bez nacisku na jak najlepszy czas i bicie rekordu, ale za to z opowieścią o historii Stolicy Dolnego Śląska i najciekawszymi faktami z dziejów Wrocławia, przekazywanymi na żywo przez pacemakera-przewodnika.

Trasa licząca dokładnie 21 097,5 metra posiada atest AIMS i PZLA i składa się z jednej pętli ulicami Wrocławia. Zawodnicy pobiegną ze Stadionu Olimpijskiego aleją Różyckiego i mostem Szczytnickim do placu Grunwaldzkiego. Stamtąd, przez most Grunwaldzki, plac Powstańców Warszawy, ulice Pułaskiego, Małachowskiego, Ślężną, Wiśniową, Powstańców Śląskich, Świdnicką, Piłsudskiego i Podwale dotrą do placu Jana Pawła II. Później ominą ścisłe centrum miasta ulicą Grodzką, pobiegną mostami Piaskowym i Młyńskim, ulicą Sienkiewicza, mostem Pokoju, ulicami Purkyniego, Kraińskiego, Św. Katarzyny i Oławską. Biegacze znów trafią na plac Powstańców Warszawy i most Grunwaldzki, skręcą na Wybrzeże Wyspiańskiego, po czym ulicą Skłodowskiej-Curie wrócą na plac Grunwaldzki i skierują się przez most Szczytnicki i aleję Różyckiego na Stadion Olimpijski.

Zmiany w komunikacji

Służby będą w miarę możliwości umożliwiały przejazd tramwajów na skrzyżowaniach:
- Rondo Reagana
- Pl. Wróblewskiego
- Piłsudskiego/Peronowa/Kołłątaja
- Piłsudskiego/Stawowa
- Piłsudskiego/Świdnicka
- Pl. Legionów
- Pl. Jana Pawła II
- Ruska/Kazimierza Wielkiego
- Grodzka/Szewska
- Sienkiewicza/Wyszyńskiego
- Pl. Dominikański
- Skłodowskiej-Curie/Norwida

Uwzględniając prowadzone prace przy wymianie torów tramwajowych (skrzyżowanie ulicy Kazimierza Wielkiego, Nowy Świat i Świętego Mikołaja) konieczne jest wprowadzenie zmian tras następujących linii tramwajowych:

Linia 0L i 0P
Z uwagi na wyłączenie ponad 60% trasy linii tramwajowej, nie ma uzasadnienia kierowania tej linii objazdami. Na czynnych odcinkach trasy linii 0 zostanie utrzymana komunikacja zbiorowa poprzez kursowanie innych linii tramwajowych lub autobusowych. Dlatego tramwaje tej linii będą kursowały tylko do około godziny 21:30. MPK operacyjnie wycofa tramwaje tej linii do zajezdni i zakończy ich pracę.

Linia 1
Od godziny 22:00
Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia Biskupin - Olszewskiego - Wróblewskiego – Mickiewicza – Sępolno Sępolno – Mickiewicza – Wróblewskiego - Olszewskiego – Biskupin
Tramwaje po północnej stronie Wrocławia Poświętne - Żmigrodzka - most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka - Słowiańska - Jedności Narodowej – pl. Bema pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska – pl. Staszica - pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka - most Trzebnicki - Żmigrodzka - Poświętne

Linia 2
Od godziny 22:00 Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia Biskupin - Olszewskiego - Wróblewskiego – Mickiewicza – Sępolno Sępolno – Mickiewicza – Wróblewskiego - Olszewskiego – Biskupin
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia Krzyki – Powstańców Śląskich - Świdnicka - Piłsudskiego – pl. Legionów pl. Legionów – Grabiszyńska – Hallera - Powstańców Śląskich – Krzyki

Linia 3
Od godziny 21:00 Księże Małe - Opolska - Krakowska - Traugutta - pl. Wróblewskiego - Traugutta - Oławska - pl. Dominikański - Kazimierza Wielkiego – Szewska – Grodzka – most Pomorski – Pomorska – Dubois – Most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego - pl. Jana Pawła II - Legnicka - Lotnicza – Kosmonautów – Średzka - Leśnica Leśnica – Średzka – Kosmonautów - Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II - Ruska - Kazimierza Wielkiego - pl. Dominikański - Oławska - Traugutta – pl. Społeczny – Kujawska - pl. Wróblewskiego - Traugutta - Krakowska - Opolska - Księże Małe

Od godziny 22:00
Księże Małe - Opolska - Krakowska - Traugutta - pl. Wróblewskiego – Kujawska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego - pl. Jana Pawła II - Legnicka - Lotnicza – Kosmonautów – Średzka - Leśnica Leśnica – Średzka – Kosmonautów - Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – Szczytnicka – pl. Grunwaldzki

Linia 4
Od godziny 21:00
Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju - pl. Społeczny – Traugutta - Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Grabiszyńska – Oporów Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta - pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka - Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej Curie – most Zwierzyniecki – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin

Od godziny 22:00
Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia Biskupin - Olszewskiego - Wróblewskiego – Mickiewicza – Sępolno Sępolno – Mickiewicza – Wróblewskiego - Olszewskiego – Biskupin
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów - Piłsudskiego – Arkady Capitol Arkady Capitol – Powstańców Śląskich - Hallera – Grabiszyńska - Oporów

Linia 5
Od godziny 21:00
Księże Małe - Opolska - Krakowska - Traugutta - pl. Wróblewskiego - Traugutta - Oławska - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Piłsudskiego - pl. Legionów - Grabiszyńska – Oporów Oporów - Grabiszyńska - pl. Legionów - Piłsudskiego - Kołłątaja - Skargi - pl. Dominikański - Oławska - Traugutta – pl. Społeczny – Kujawska - pl. Wróblewskiego - Traugutta - Krakowska - Opolska - Księże Małe

Od godziny 22:00
Księże Małe - Opolska - Krakowska - Traugutta - pl. pl. Wróblewskiego – Kujawska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego - pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich - Piłsudskiego - pl. Legionów - Grabiszyńska – Oporów Tramwaje po południowej stronie Wrocławia Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów - Piłsudskiego – Arkady Capitol Arkady Capitol – Powstańców Śląskich - Hallera – Grabiszyńska - Oporów

Linia 6
Od godziny 21:00
Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Teatralna – pl. Teatralny - Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzyki

W kierunku powrotnym bez zmian
Od godziny 22:00
Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego - Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzyki Tramwaje po południowej stronie Wrocławia Krzyki – Powstańców Śląskich - Świdnicka - Piłsudskiego – pl. Legionów pl. Legionów – Grabiszyńska – Hallera - Powstańców Śląskich – Krzyki

Linia 7
Od godziny 21:00
Poświętne - Żmigrodzka - most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego – pl. Jana Pawła II – - Ruska – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzyki

W kierunku powrotnym bez zmian

Od godziny 22:00
Poświętne - Żmigrodzka - most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego – – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego - Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzyki Tramwaje po południowej stronie Wrocławia Krzyki – Powstańców Śląskich - Świdnicka - Piłsudskiego – pl. Legionów pl. Legionów – Grabiszyńska – Hallera - Powstańców Śląskich – Krzyki

Linia 8
Od godziny 21:00
Tarnogaj - Tarnogajska - Armii Krajowej - Bardzka - Hubska - Gliniana - Borowska - Peronowa - Kołłątaja – Teatralna – Widok – Szewska - Grodzka – most Uniwersytecki - Drobnera - pl. Bema - Poniatowskiego – Jedności Narodowej - Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka – most Trzebnicki - Zawalna Zawalna - most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka - Słowiańska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego - pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Peronowa - Borowska - Gliniana - Hubska - Bardzka - Armii Krajowej - Tarnogajska - Gazowa – Tarnogaj

Od godziny 22:00
Tramwaje po północnej stronie Wrocławia Zawalna - most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera - pl. Bema pl. Bema - Poniatowskiego – Jedności Narodowej - Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka – most Trzebnicki - Zawalna
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia Tarnogaj - Tarnogajska - Armii Krajowej - Bardzka - Hubska - Gliniana - Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna - Borowska - Gliniana - Hubska - Bardzka - Armii Krajowej - Tarnogajska - Gazowa – Tarnogaj

Po udrożnieniu ulicy Pułaskiego Tramwaje po południowej stronie Wrocławia Tarnogaj - Tarnogajska - Armii Krajowej - Bardzka - Hubska - Gliniana - Borowska – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Kościuszki – Krakowska – Opolska – Księże Małe

Księże Małe – Opolska – Krakowska – Kościuszki – Pułaskiego – Małachowskiego – Piłsudskiego - Peronowa - Borowska - Gliniana - Hubska - Bardzka - Armii Krajowej - Tarnogajska - Gazowa – Tarnogaj

Linia 9
Od godziny 21:00
Park Południowy - Ślężna - Dyrekcyjna - Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Skargi - pl. Dominikański – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego - Sienkiewicza – Piastowska – pl. Grunwaldzki – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Mickiewicza - Sępolno Sępolno - Mickiewicza – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki – Piastowska - Sienkiewicza - Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Peronowa - Borowska - Dyrekcyjna - Ślężna – Park Południowy

Od godziny 22:00
Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia Sępolno – Mickiewicza – Wróblewskiego - Olszewskiego – Biskupin Biskupin - Olszewskiego - Wróblewskiego – Mickiewicza – Sępolno

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Park Południowy - Ślężna - Dyrekcyjna - Borowska - Gliniana - Hubska - Bardzka - Armii Krajowej - Tarnogajska - Gazowa – Tarnogaj Tarnogaj - Tarnogajska - Armii Krajowej - Bardzka - Hubska - Gliniana - Borowska - Dyrekcyjna - Ślężna – Park Południowy

Po udrożeniu ulicy Stawowej
Park Południowy - Ślężna - Dyrekcyjna - Borowska - Stawowa – Piłsudskiego – Świdnicka – pl. Teatralny – Opera Opera – Teatralna - Skargi - Kołłątaja - Peronowa - Borowska - Dyrekcyjna - Ślężna – Park Południowy

Linia 10
Od godziny 21:00 Biskupin - Olszewskiego - Wróblewskiego - most Zwierzyniecki - Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) - Skłodowskiej-Curie - Szczytnicka - Wyszyńskiego - most Pokoju - Wyszyńskiego – pl. Społeczny - Traugutta - Oławska - pl. Dominikański - Kazimierza Wielkiego – Szewska – Grodzka – most Pomorski – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego - pl. Jana Pawła II – Legnicka - Lotnicza - Kosmonautów – Średzka - Leśnica Leśnica – Średzka - Kosmonautów - Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II - Ruska - Kazimierza Wielkiego - pl. Dominikański - Oławska - Traugutta - pl. Społeczny – Wyszyńskiego - most Pokoju - Wyszyńskiego - Szczytnicka - Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 4) - Skłodowskiej-Curie - most Zwierzyniecki - Wróblewskiego - Olszewskiego - Biskupin

Od godziny 22:00
Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia
Biskupin - Olszewskiego - Wróblewskiego – Mickiewicza – Sępolno Sępolno – Mickiewicza – Wróblewskiego - Olszewskiego – Biskupin

Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia
Leśnica – Średzka - Kosmonautów - Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – Szczytnicka – pl. Grunwaldzki pl. Grunwaldzki – Piastowska – Nowowiejska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – pl. Bema – Drobnera - Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego - pl. Jana Pawła II – Legnicka - Lotnicza - Kosmonautów – Średzka - Leśnica

Linia 11
Od godziny 21:00
Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – pl. Legionów - Piłsudskiego – Kołłątaja – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza - pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera - Kromera Kromera – Kromera - mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja – Skargi - Piłsudskiego – pl. Legionów - Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)

Od godziny 22:00
Tramwaje po północnej stronie Wrocławia Kowale – Kwidzyńska – Toruńska - Kromera - mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Słowiańska – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera - pl. Bema pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Kwidzyńska - Kowale

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Grabiszyńska (Cmentarz) - Grabiszyńska – pl. Legionów - Piłsudskiego – Arkady Capitol Arkady Capitol – Powstańców Śląskich - Hallera – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)

Linia 14
Od godziny 21:00
FAT – Grabiszyńska - pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza - Kazimierza Wielkiego – Szewska – Grodzka - most Pomorski - Pomorska - pl. Staszica – Reymonta - most Osobowicki - Osobowicka – Osobowice
Od godziny 22:00 FAT – Grabiszyńska - pl. Legionów – Piłsudskiego – Arkady Capitol Arkady Capitol – Powstańców Śląskich – Hallera – FAT

Linia 15
Od godziny 21:00
Poświętne - Żmigrodzka – Bałtycka - most Osobowicki - Reymonta - pl. Staszica - Pomorska – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego - pl. Legionów - Piłsudskiego - Stawowa - Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna - Borowska - Stawowa - Piłsudskiego - pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Szewska – Grodzka - most Pomorski - Pomorska - pl. Staszica – Bałtycka - Żmigrodzka – Poświętne

Od godziny 22:00
Tramwaje po północnej stronie Wrocławia Poświętne - Żmigrodzka – Bałtycka - most Osobowicki - Reymonta - pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – Dubois Dubois – Dubois – Pomorska - pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki - Bałtycka - Żmigrodzka – Poświętne

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Park Południowy - Ślężna - Dyrekcyjna - Borowska - Gliniana - Hubska - Bardzka - Armii Krajowej - Tarnogajska - Gazowa – Tarnogaj Tarnogaj - Tarnogajska - Armii Krajowej - Bardzka - Hubska - Gliniana - Borowska - Dyrekcyjna - Ślężna – Park Południowy

Po udrożeniu ulicy Stawowej Park Południowy - Ślężna - Dyrekcyjna - Borowska - Stawowa – Piłsudskiego – Świdnicka – pl. Teatralny – Opera Opera – Teatralna - Skargi - Kołłątaja - Peronowa - Borowska - Dyrekcyjna - Ślężna – Park Południowy

Linia 17
Od godziny 21:00
Sępolno - Mickiewicza – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki – Piastowska - Sienkiewicza - Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny - pl. Dominikański - Skargi – Teatralna – pl. Teatralny - Świdnicka - Powstańców Śląskich - Karkonoska - Przyjaźni – Klecina Klecina - Przyjaźni - Karkonoska - Powstańców Śląskich - Świdnicka – pl. Teatralny – Teatralna - Skargi - pl. Dominikański – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego - Sienkiewicza – Piastowska – pl. Grunwaldzki – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Mickiewicza - Sępolno

Od godziny 22:00
Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia Sępolno – Mickiewicza – Wróblewskiego - Olszewskiego – Biskupin Biskupin - Olszewskiego - Wróblewskiego – Mickiewicza – Sępolno

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia Klecina - Przyjaźni - Karkonoska - Powstańców Śląskich - Świdnicka – Piłsudskiego – pl. Legionów pl. Legionów – Grabiszyńska – Hallera - Powstańców Śląskich - Karkonoska - Przyjaźni – Klecina

Linia 20
Od godziny 21:00
Oporów - Grabiszyńska - Hallera - Powstańców Śląskich - Świdnicka – pl. Teatralny – Widok – Szewska – Grodzka – most Pomorski – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego - pl. Jana Pawła II – Legnicka - Lotnicza - Kosmonautów – Średzka - Leśnica Leśnica – Średzka - Kosmonautów - Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II - Ruska - Kazimierza Wielkiego - Krupnicza - Podwale - Świdnicka - Powstańców Śląskich - Hallera - Grabiszyńska – Oporów

Od godziny 22:00
Tramwaje po południowej stronie Wrocławia
Oporów – Grabiszyńska – Hallera - Powstańców Śląskich - Świdnicka – Piłsudskiego – pl. Legionów pl. Legionów – Grabiszyńska – Oporów

Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia
Leśnica – Średzka - Kosmonautów - Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – Szczytnicka – pl. Grunwaldzki pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera - Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego - pl. Jana Pawła II – Legnicka - Lotnicza - Kosmonautów – Średzka - Leśnica

Linia 23
Od godziny 21:00
Kromera - Kromera - mosty Warszawskie - Jedności Narodowej - Poniatowskiego - pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego - pl. Jana Pawła II - Legnicka - Złotoryjska - Śrubowa – Robotnicza - Wrocławski Park Przemysłowy Wrocławski Park Przemysłowy - Robotnicza - Śrubowa – Złotoryjska - Legnicka - pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois - Drobnera - pl. Bema - Poniatowskiego - Jedności Narodowej - mosty Warszawskie - Kromera – Kromera

Linia 24
Od godziny 21:00
Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – modst Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – FAT

Od godziny 22:00
Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki - Reymonta - pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – Dubois Dubois – Dubois – Pomorska - pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka - Osobowice

Linia 31 i 32
Od godziny 21:00
Gaj – Świeradowska - Bardzka – Hubska - Gliniana - Borowska - Stawowa - Piłsudskiego – Świdnicka – pl. Teatralny – Widok – Szewska – Grodzka – most Pomorski – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego - pl. Jana Pawła II - Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Stadion Wrocław i Kozanów

W kierunku powrotnym bez zmian
Od godziny 22:00
Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia Stadion Wrocław i Kozanów – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – pl. Jana Pawła II - most Sikorskiego – Jagiełły – Mosty Mieszczańskie Mosty Mieszczańskie – Jagiełły – most Sikorskiego - pl. Jana Pawła II - Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Stadion Wrocław i Kozanów

Tramwaje po południowej stronie
Wrocławia Gaj – Świeradowska - Bardzka - Hubska - Gliniana - Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Zajezdnia Gaj Zajezdnia Gaj – Ślężna – Dyrekcyjna - Borowska - Gliniana - Hubska - Bardzka – Świeradowska - Gaj

Po udrożeniu ulicy Stawowej
Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana - Borowska - Peronowa – Kołłątaja – Skargi – Teatralna – Park Staromiejski (nawrót na ulicy Wierzbowej) Park Staromiejski – Teatralna - Skargi - Kołłątaja - Peronowa - Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska – Gaj

33
Od godziny 21:00
Pilczyce – Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II - Ruska - Kazimierza Wielkiego - pl. Dominikański - Oławska - Traugutta - pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wróblewskiego - ZOO ZOO – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Szczytnicka - Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego - pl. Jana Pawła II - Legnicka - Lotnicza – Pilczyce

KOMUNIKACJA AUTOBUSOWA DZIENNA

Służby będą w miarę możliwości umożliwiały przejazd autobusów na skrzyżowaniach:
- Rondo Reagana
- pl. Wróblewskiego
- Pułaskiego/Komuny Paryskiej
- Pułaskiego/Kościuszki
- Małachowskiego/Dworcowa
- Małachowskiego/Dąbrowskiego
- Piłsudskiego/Peronowa/Kołłątaja
- Ślężna/Swobodna/Sucha/Borowska
- Ślężna/Kamienna
- Powstańców Śląskich/Wielka
- Powstańców Śląskich/Swobodna
- Piłsudskiego/Świdnicka
- Piłsudskiego/Zielińskiego
- Pl. Orląt Lwowskich
- Pl. Jana Pawła II
- Ruska/Kazimierza Wielkiego
- Grodzka/Szewska
- Sienkiewicza/Wyszyńskiego
- Pl. Dominikański
- Oławska/Podwale/Traugutta
- Traugutta/Krasińskiego
- Skłodowskiej-Curie/Norwida

Jednakże konieczne jest wprowadzenie zmian tras następujących linii autobusowych:

Linia A
Od godziny 21:00
Koszarowa (Szpital) – Przybyszewskiego - pl. Daniłowskiego - Berenta - Boya-Żeleńskiego - Kromera - mosty Warszawskie – Wyszyńskiego (przejazd po torowisku na odcinku od Sienkiewicza do Szczytnickiej) - most Pokoju - pl. Społeczny - Traugutta - Podwale - Świdnicka - Powstańców Śląskich - Wielka – Rondo Vaclava Havla - Krucza - Inżynierska – Rondo Woźniaka - Aleja Pracy - Hallera - Grabiszyńska - Solskiego - Aleja Piastów – Aleja Piastów Aleja Piastów - Aleja Piastów - Solskiego - Grabiszyńska - Hallera - Aleja Pracy – Rondo Woźniaka - Inżynierska - Krucza – Gajowicka – Szczęśliwa – Zielińskiego – Piłsudskiego - Świdnicka - Kościuszki - Dąbrowskiego - Krasińskiego - pl. Społeczny - most Pokoju - Wyszyńskiego - mosty Warszawskie - Kromera - Boya Żeleńskiego – Berenta - pl. Daniłowskiego – Przybyszewskiego – Czajkowskiego – Sołtysowicka – Koszarowa (Szpital)

Od godziny 22:00
Koszarowa (Szpital) – Przybyszewskiego - pl. Daniłowskiego - Berenta - Boya-Żeleńskiego - Kromera - mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego - Powstańców Śląskich - Wielka – Rondo Vaclava Havla - Krucza - Inżynierska – Rondo Woźniaka - Aleja Pracy - Hallera - Grabiszyńska - Solskiego - Aleja Piastów – Aleja Piastów

Aleja Piastów - Aleja Piastów - Solskiego - Grabiszyńska - Hallera - Aleja Pracy – Rondo Woźniaka - Inżynierska - Krucza – Gajowicka – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Nowowiejska - Wyszyńskiego - mosty Warszawskie - Kromera - Boya Żeleńskiego – Berenta - pl. Daniłowskiego – Przybyszewskiego – Czajkowskiego – Sołtysowicka – Koszarowa (Szpital)

Linia C
Od godziny 21:00
pl. Grunwaldzki (peron 1) – - Szczytnicka – Wyszyńskiego – Sienkiewicza - pl. Bema - Drobnera - Dubois - most Mieszczański - Dmowskiego - Długa - Starogroblowa - Popowicka - Pilczycka - Kozanowska – Kozanów Kozanów - Kozanowska - Pilczycka - Popowicka - Starogroblowa - Długa - Dmowskiego - most Mieszczański - Dubois – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska - pl. Grunwaldzki (peron 1)

Linia D
Od godziny 21:00
Osiedle Sobieskiego - Królewska – Irkucka - Bora-Komorowskiego - Krzywoustego – Brucknera – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej - Wyszyńskiego (przejazd po torowisku na odcinku od Sienkiewicza do Szczytnickiej) – most Pokoju - pl. Społeczny - Traugutta - Oławska - pl. Dominikański - Skargi - Podwale - Świdnicka - Powstańców Śląskich - Krzycka – Wałbrzyska - Karmelkowa – Centrum Hurtu Giełdowa Centrum Hurtu Giełdowa - Karmelkowa - Wałbrzyska – Krzycka - Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka – Szczęśliwa – Zielińskiego – Piłsudskiego - Świdnicka – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego - pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego - mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska - Brucknera - Krzywoustego – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego - Irkucka - Królewska - Osiedle Sobieskiego

Od godziny 22:00
Osiedle Sobieskiego - Królewska – Irkucka - Bora-Komorowskiego - Krzywoustego – Brucknera – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej - Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego - Powstańców Śląskich - Krzycka – Wałbrzyska - Karmelkowa – Centrum Hurtu Giełdowa Centrum Hurtu Giełdowa - Karmelkowa - Wałbrzyska – Krzycka - Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej - mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska - Brucknera - Krzywoustego – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego - Irkucka - Królewska - Osiedle Sobieskiego

Linia K
Od godziny 21:00
Kamieńskiego-pętla - Kamieńskiego - Żmigrodzka - Broniewskiego - Obornicka - Bezpieczna - Łużycka - Osobowicka – most Osobowicki - Reymonta – pl. Staszica - Pomorska – most Pomorski - Nowy Świat - Kazimierza Wielkiego - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Peronowa – Borowska – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna - Gliniana - Borowska - Świeradowska – Gaj-pętla Gaj-pętla - Świeradowska - Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Skargi - pl. Dominikański - Kazimierza Wielkiego – Szewska – Grodzka - most Pomorski - Pomorska – pl. Staszica - Reymonta – most Osobowicki - Osobowicka - Łużycka - Bezpieczna - Obornicka - Broniewskiego - Żmigrodzka - Kamieńskiego – Kamieńskiego-pętla

Od godziny 22:00 Kamieńskiego-pętla - Kamieńskiego - Żmigrodzka - Broniewskiego - Obornicka - Bezpieczna - Łużycka - Osobowicka – most Osobowicki - Reymonta – pl. Staszica - Pomorska – most Pomorski - Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Swobodna – Powstańców Śląskich – Wiśniowa – Armii Krajowej - Borowska - Świeradowska – Gaj-pętla Gaj-pętla - Świeradowska - Borowska – Armii Krajowej – Ślężna – Jaworowa – Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois - Pomorska – pl. Staszica - Reymonta – most Osobowicki - Osobowicka - Łużycka - Bezpieczna - Obornicka - Broniewskiego - Żmigrodzka - Kamieńskiego – Kamieńskiego-pętla

Linia N
Od godziny 21:00
Dworzec Gł. PKP - Sucha – Peronowa - Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego - pl. Społeczny – most Pokoju - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie - Kromera - Krzywoustego - Kiełczowska - Żmudzka – Litewska – Litewska (pętla) Litewska (pętla) – Litewska - Żmudzka - Kiełczowska - Krzywoustego - Kromera – mosty Warszawskie - Wyszyńskiego (przejazd po torowisku na odcinku od Sienkiewicza do Szczytnickiej) – most Pokoju - pl. Społeczny - Traugutta - Oławska - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Kościuszki - Dworcowa - Małachowskiego - Sucha - Dworzec Gł. PKP

Od godziny 22:00
Litewska (pętla) – Litewska - Żmudzka - Kiełczowska - Krzywoustego - Kromera – mosty Warszawskie - Wyszyńskiego Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów (zatoka przy ulicy Grabiszyńskiej) pl. Legionów – Grabiszyńska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Nowowiejska - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie - Kromera - Krzywoustego - Kiełczowska - Żmudzka – Litewska – Litewska (pętla)

Linia 106
Od godziny 22:00
Port Lotniczy – Graniczna – Rondo Skalskiego - Skarżyńskiego – Strachowice – Cichociemnych – Rondo Skalskiego - Graniczna – Rondo Rotmistrza Pileckiego - Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza - pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – Grabiszyńska – pl. Legionów (zatoka przy ulicy Grabiszyńskiej) pl. Legionów – Grabiszyńska – Szpitalna – Tęczowa - pl. Orląt Lwowskich - Robotnicza - Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckiego - Graniczna – Rondo Skalskiego - Skarżyńskiego – Strachowice – Cichociemnych – Rondo Skalskiego - Graniczna - Port Lotniczy

Linia 110
Od godziny 21:00
Dworzec Gł. PKP (postój w zatoce na Peronowej) – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Hubska - Bardzka – Buforowa – Lamowice – Iwiny (Rondo) Iwiny (Rondo) – Lamowice – Buforowa – Bardzka – Hubska – Sucha – Borowska – Peronowa – Dworzec Gł. PKP (postój w zatoce na Peronowej)

Linia 112
Od godziny 21:00
Dworzec Gł. PKP - Peronowa - Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Dyrekcyjna - Gliniana - Borowska - Grota Roweckiego – Rondo Bednarza - Parafialna - Kutrzeby - Wysoka - Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska - Wojszycka - Wyścigowa - Waligórskiego - Krzyki

W kierunku powrotnym bez zmian
Linia 113
Od godziny 21:00
Dworzec Gł. PKP - Peronowa - Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Dyrekcyjna - Gliniana - Borowska - Grota-Roweckiego - Kurpiów - Strachowskiego - Zwycięska - Karkonoska – Krzyki

W kierunku powrotnym bez zmian
Linia 114
Od godziny 21:00
Bieńkowice - Ziemniaczana - Mościckiego - Brochów - Chińska - Birmańska - Mościckiego - Karwińska - Krakowska - Kościuszki - Komuny Paryskiej - Podwale – Wzgórze Partyzantów – Kołłątaja – Kościuszki – Dworcowa (przystanek na Kościuszki) Dworcowa (przystanek na Kościuszki) - Kościuszki - Krakowska - Karwińska - Mościckiego - Semaforowa - Centralna - Chińska - Brochów - Mościckiego - Ziemniaczana – Bieńkowice

Linia 115
Od godziny 22:00
Wojnów (pętla) – Strachocińska – Swojczycka – mosty Chrobrego – Mickiewicza – Wystawowa – Wróblewskiego – Hala Stulecia (przystanek na ulicy Wróblewskiego) Hala Stulecia – Wróblewskiego – Mickiewicza – mosty Chrobrego – Swojczycka – Strachocińska – Wojnów (pętla)

Linia 116
Od godziny 21:00
Sołtysowice - Redycka - Sołtysowicka – Koszarowa – Przybyszewskiego – pl. Daniłowskiego - Kasprowicza – Boya-Żeleńskiego - Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Nowowiejska – Piastowska - Piastowska Piastowska – Sienkiewicza - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – BoyaŻeleńskiego – Kasprowicza – pl. Daniłowskiego - Przybyszewskiego – Czajkowskiego - Sołtysowicka – Redycka – Sołtysowice

Linia 120
Od godziny 21:00
(Trestno) Opatowice - Opatowicka - Międzyrzecka - Na Niskich Łąkach - Kościuszki - Komuny Paryskiej - Podwale – Wzgórze Partyzantów – Kołłątaja – Kościuszki – Dworcowa (przystanek na Kościuszki) Dworcowa (przystanek na Kościuszki) - Kościuszki - Na Niskich Łąkach - Międzyrzecka - Opatowicka – Opatowice (Trestno)

Linia 122
Od godziny 21:00
Dworzec Gł. PKP - Sucha – Joannitów - Dyrekcyjna - Borowska - Swobodna - Zielińskiego - Piłsudskiego – Świdnicka – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) - pl. Solidarności - Rybacka - Zachodnia - Poznańska - Długa - Starogroblowa - Popowicka – Wejherowska - Legnicka - Na Ostatnim Groszu - Orlińskiego – Rondo Szomańskiego - Horbaczewskiego - Balonowa - Bystrzycka - Koszalińska - Kołobrzeska - Żernicka - Zemska - Rogowska - Chociebuska - Gubińska – Strzegomska - Rogowska - Nowy Dwór (pętla)

W kierunku powrotnym bez zmian
Od godziny 22:00
Nowy Dwór (pętla) - Rogowska - Strzegomska - Gubińska - Chociebuska - Rogowska - Zemska - Żernicka - Kołobrzeska – Koszalińska - Bystrzycka - Balonowa - Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego - Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu - Legnicka – Wejherowska - Popowicka - Starogroblowa - Długa - Poznańska - Zachodnia - Rybacka - pl. Solidarności - Legnicka - pl. Jana Pawła II - Podwale - Piłsudskiego – Grabiszyńska – pl. Legionów (zatoka przy ulicy Grabiszyńskiej) pl. Legionów – Grabiszyńska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) - pl. Solidarności - Rybacka - Zachodnia - Poznańska - Długa -
Starogroblowa - Popowicka – Wejherowska - Legnicka - Na Ostatnim Groszu - Orlińskiego – Rondo Szomańskiego - Horbaczewskiego - Balonowa - Bystrzycka - Koszalińska - Kołobrzeska - Żernicka - Zemska - Rogowska - Chociebuska - Gubińska – Strzegomska - Rogowska - Nowy Dwór (pętla)

Linia 125
Od godziny 22:00
Brochów - Chińska - Birmańska - Mościckiego - Gazowa - Tarnogajska - Armii Krajowej – Ślężna – Jaworowa – Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka - Krucza - Inżynierska – Rondo Woźniaka - Aleja Pracy - Hallera - Grabiszyńska - Solskiego - Aleja Piastów – Aleja Piastów Aleja Piastów – Aleja Piastów - Solskiego - Grabiszyńska - Hallera – Aleja Pracy – Rondo Woźniaka - Inżynierska - Krucza – Rondo Vaclava Havla - Wielka – Powstańców Śląskich – Wiśniowa – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska - Sucha - Hubska - Armii Krajowej - Tarnogajska - Gazowa - Mościckiego - Semaforowa - Centralna - Chińska – Brochów

Linia 126
Od godziny 21:00
Krzyki - Krzycka - Sowia - Skarbowców – Racławicka - Gajowicka - Zaporoska - Grabiszyńska – Klecińska - Estakada Gądowianka - Strzegomska - Gubińska - Chociebuska – Rogowska - Zemska – Żernicka – Kołobrzeska - Koszalińska - Bystrzycka - Balonowa – Bajana – Lotnicza – Milenijna - Pilczycka – Kozanowska – Kozanów

W kierunku powrotnym bez zmian

Linia 127
Od godziny 21:00
Park Południowy – Sudecka - Pułtuska – Ślężna – Jaworowa – Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka – Zaporoska - Szpitalna – Tęczowa - pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) - Rybacka - Zachodnia - Poznańska - Długa - Starogroblowa - Popowicka – Pilczycka – Kozanowska - Kozanów
W kierunku powrotnym bez zmian

Linia 128
Od godziny 21:00 Pilczyce – Lotnicza - Metalowców – Bystrzycka - Balonowa - Horbaczewskiego - Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu - Legnicka - Wejherowska - Popowicka - Starogroblowa - Długa - Dmowskiego – most Mieszczański - Dubois – Drobnera – pl. Bema – Poniatowskiego - Jedności Narodowej - mosty Warszawskie – Kromera - Krzywoustego – BoraKomorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Okulickiego – Zakrzów
W kierunku powrotnym bez zmian

Linia 131
Od godziny 21:00
pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) - Piastowska – Nowowiejska - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Brucknera - Krzywoustego – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska (pętla) Litewska (pętla) – Żmudzka – Kiełczowska – Krzywoustego – Brucknera – Toruńska - Kromera – mosty Warszawskie - Wyszyńskiego (przejazd po torowisku na odcinku od Sienkiewicza do Szczytnickiej) – Szczytnicka – Rondo Reagana (peron 2) - pl. Grunwaldzki (postój w zatoce na ulicy Piastowskiej)

Od godziny 22:00
Litewska (pętla) – Żmudzka – Kiełczowska – Krzywoustego – Brucknera – Toruńska - Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Nowowiejska – Piastowska - Piastowska Piastowska – Sienkiewicza - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Brucknera - Krzywoustego – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska (pętla)

Linia 132
Od godziny 21:00
pl. Daniłowskiego – Berenta – Boya-Żeleńskiego - Kasprowicza – Żmigrodzka – most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich - pl. Staszica - Pomorska – most Pomorski - Nowy Świat - Św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II - Legnicka - pl. Strzegomski – Strzegomska - Robotnicza - Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Mińska – nawrót na rondzie przy ulicy Stanisławowskiej – Mińska - Muchobór Wielki (pętla) Muchobór Wielki (pętla) – Mińska – Rondo Rotmistrza Pileckiego - Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza - Śrubowa - Strzegomska – pl. Strzegomski - Legnicka - pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois - Pomorska - pl. Staszica - pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka – most Trzebnicki - Żmigrodzka - Kasprowicza – pl. Daniłowskiego

Linia 133
Od godziny 21:00
Brochów – Chińska – Centralna – Konduktorska - Buforowa – Bardzka – Armii Krajowej - Borowska - Kamienna – Komandorska – Wielka - Powstańców Śląskich - Racławicka - Skarbowców - Sowia - Krzycka - Wałbrzyska - Czekoladowa - Auchan Auchan - Czekoladowa - Wałbrzyska - Krzycka - Sowia - Skarbowców – Racławicka - Gajowicka – Wiśniowa – Ślężna - Kamienna - Borowska – Armii Krajowej – Bardzka – Buforowa – Konduktorska – Centralna – Chińska – Brochów

Linia 134
Od godziny 21:00
Nowy Dwór (pętla) - Rogowska - Strzegomska - Klecińska - Grabiszyńska – Stalowa - Grochowa - Krucza - Zaporoska – pl. Powstańców Śląskich – Powstańców Śląskich – Wiśniowa – Ślężna - Kamienna - Bardzka - Armii Krajowej - Krakowska – Opolska – Tyska – Księże Wielkie

Księże Wielkie - Tyska - Opolska - Krakowska – Armii Krajowej - Ślężna – Jaworowa – Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka - Krucza - Grochowa – Stalowa - Grabiszyńska - Klecińska - estakada Gądowianka - Strzegomska – Rogowska - Nowy Dwór (pętla)

Linia 136
Od godziny 21:00
Tarnogaj – Tarnogajska – Morwowa - Świeradowska – Armii Krajowej – Ślężna – Jaworowa - Powstańców Śląskich - Hallera - Klecińska - estakada „Gądowianka” - Na Ostatnim Groszu - Orlińskiego – Rondo Szomańskiego - Horbaczewskiego - Balonowa - Bystrzycka - Bajana - Lotnicza - Górnicza - Gwarecka - Dokerska – Kozanów
W kierunku powrotnym bez zmian

Linia 141
Od godziny 21:00
pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) - Piastowska – Sienkiewicza - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Brucknera - Krzywoustego – BoraKomorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego - Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego – Krzywoustego – Brucknera – Toruńska - Kromera – mosty Warszawskie - Wyszyńskiego (przejazd po torowisku na odcinku od Sienkiewicza do Szczytnickiej) – Szczytnicka – Rondo Reagana (peron 2) - pl. Grunwaldzki (postój w zatoce na ulicy Piastowskiej)

Od godziny 22:00
Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego – Krzywoustego – Brucknera – Toruńska - Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Nowowiejska – Piastowska – Piastowska Piastowska – Sienkiewicza - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Brucknera - Krzywoustego – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego - Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego

Linia 142
Od godziny 21:00
Zawalna – Żmigrodzka - Broniewskiego - Obornicka - Bezpieczna - Łużycka - Osobowicka – most Osobowicki - Reymonta – pl. Staszica - Pomorska – most Pomorski - Nowy Świat - Św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II - Legnicka – pl. Strzegomski - Strzegomska - Śrubowa – Robotnicza - Strzegomska - Rogowska - Nowy Dwór (pętla) Nowy Dwór (pętla) - Rogowska - Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza - Śrubowa - Strzegomska – pl. Strzegomski - Legnicka - pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois - Pomorska - pl. Staszica - Reymonta – most Osobowicki - Osobowicka - Łużycka - Bezpieczna - Obornicka - Broniewskiego – Żmigrodzka – Zawalna

Linia 144
Od godziny 21:00
Kamieńskiego-pętla - Kamieńskiego - Żmigrodzka – most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego - pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów - Piłsudskiego - Zielińskiego - Szczęśliwa - Gajowicka - Hallera - Wiśniowa - Sudecka – Wojszycka – Wojszycka Wojszycka – Wojszycka - Sudecka – Jaworowa – Powstańców Śląskich - Hallera – Gajowicka – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa - pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – Legnicka - pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera - Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki - Żmigrodzka – Kamieńskiego – Kamieńskiego-pętla

Linia 145
Od godziny 21:00
Sępolno – Mickiewicza - Monte Cassino - Dembowskiego - Tramwajowa - Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie - Rondo Reagana (peron 1) – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju - pl. Społeczny – Traugutta – Podwale – Dworcowa – Małachowskiego – Pułaskiego – Dyrekcyjna - Gliniana – Borowska - Armii Krajowej – Tarnogajska – Gazowa - Tarnogaj Tarnogaj – Tarnogajska - Armii Krajowej – Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Kościuszki - Dąbrowskiego - Krasińskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka - Rondo Reagana (peron 4) - Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki - Wróblewskiego - Tramwajowa - Dembowskiego - Monte Cassino – Mickiewicza – Sępolno

Linia 146
Od godziny 21:00
Gaj-pętla - Świeradowska - Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Kościuszki - Dąbrowskiego - Krasińskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka - Rondo Reagana (peron 4) - Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki - Wróblewskiego - Tramwajowa - Dembowskiego - Bacciarellego – Bartoszowice Bartoszowice - Bacciarellego - Dembowskiego - Tramwajowa - Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie - Rondo Reagana (peron 1) – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju - pl. Społeczny – Traugutta – Podwale – Dworcowa – Małachowskiego – Pułaskiego – Dyrekcyjna - Gliniana – Borowska - Świeradowska – Gajpętla

Linia 148
Od godziny 22:00
Leśnica – Płońskiego – Trzmielowicka - Średzka – Kosmonautów – Złotnicka - Małopolska – Halicka - Żernicka – Zemska – Rogowska - Chociebuska - Gubińska - Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza - pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – Grabiszyńska – pl. Legionów (zatoka przy ulicy Grabiszyńskiej)
pl. Legionów – Grabiszyńska – Szpitalna – Tęczowa - pl. Orląt Lwowskich - Robotnicza - Strzegomska - Gubińska - Chociebuska – Rogowska – Zemska - Żernicka – Halicka - Małopolska - Złotnicka - Kosmonautów – Średzka - Leśnica

Linia 149
Od godziny 22:00
pl. Grunwaldzki (przystanek na Rondzie Reagana na peronie 1) – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju - pl. Społeczny – Traugutta - Podwale – pl. Orląt Lwowskich - Robotnicza - Strzegomska - Rogowska - Nowy Dwór (pętla) Nowy Dwór (pętla) - Rogowska - Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza – pl. Orląt Lwowskich - Podwale - Świdnicka - Kościuszki - Dąbrowskiego - Krasińskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Piastowska - pl. Grunwaldzki (przystanek na Rondzie Reagana – peron 1)

Od godziny 22:00
Nowy Dwór (pętla) - Rogowska - Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska – Legnicka – pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – Piastowska Piastowska – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale - pl. Orląt Lwowskich - Robotnicza - Strzegomska - Rogowska - Nowy Dwór (pętla)

Linia 602
Od godziny 21:00
Dworzec Gł. PKP - Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Sucha - Swobodna - Powstańców Śląskich - Karkonoska - Biskupice Podgórne LG Display Biskupice Podgórne LG Display - Karkonoska - Powstańców Śląskich – Wiśniowa – Ślężna – Dyrekcyjna - Borowska - Peronowa - Dworzec Gł. PKP

Linia 612
Od godziny 21:00
Dworzec Gł. PKP - Peronowa - Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Dyrekcyjna - Gliniana - Borowska - Ślężna - Gliniana - Borowska - Grota Roweckiego – Rondo Bednarza - Parafialna - Kutrzeby - Wysoka - Ślęża – Bielany Wrocławskie – Karkonoska - Krzyki
W kierunku powrotnym bez zmian

Linia 904 i 914
Od godziny 21:00
ŁOZINA/DOMASZCZYN – Bierutowska – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera Kromera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bierutowska – ŁOZINA/DOMASZCZYN

Linia 900L/P i 910
Od godziny 21:00
Dw. Główny PKP (ul. Sucha) – Sucha – Hubska – Bardzka – Buforowa – ŻERNIKI WROCŁAWSKIE – SMARDZÓW – ŚW. KATARZYNA – SIECHNICE OSIEDLE SIECHNICE OSIEDLE – ŚW. KATARZYNA – SMARDZÓW – ŻERNIKI WROCŁAWSKIE – Buforowa – Bardzka – Hubska – Dyrekcyjna - Borowska – Sucha – Dw. Główny PKP (ul. Sucha)

Linia 900L/P i 901
Od godziny 21:00
Dworcowa (przystanek na Kościuszki) – Kościuszki – Krakowska – Opolska – RADWANICE - SIECHNICE OSIEDLE SIECHNICE OSIEDLE – RADWANICE – Opolska – Krakowska – Kościuszki – Komuny Paryskiej – Podwale – Wzgórze Partyzantów – Kołłątaja – Kościuszki – Dworcowa (przystanek na Kościuszki)

Linia 911
Od godziny 21:00
Kochanowskiego/Moniuszki – Kochanowskiego – Brucknera - Krzywoustego – Kiełczowska – Poleska – Litewska - Szewczenki – Kiełczów Kiełczów – Szewczenki – Gorlicka – Krzywoustego – Brucknera – Kochanowskiego - Kochanowskiego/Moniuszki

KOMUNIKACJA AUTOBUSOWA NOCNA

Linia 240
Dw. Główny PKP - Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego - Świdnicka – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska – Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale - Mostowa - Jagiełły - most Mieszczański - Dubois - Drobnera - Łokietka - Chrobrego - Dworzec Nadodrze - Trzebnicka - Słowiańska - Jedności Narodowej - Nowowiejska – Piastowska - Rondo Reagana (peron 3) – pl. Grunwaldzki - most Grunwaldzki - pl. Powstańców Warszawy – pl. Społeczny - pl. Wróblewskiego - Pułaskiego - Małachowskiego – Piłsudskiego - Peronowa – Borowska - Sucha – Dw. Główny PKP

Linia 241
Osiedle Sobieskiego (pętla) – Królewska - Irkucka – Bora-Komorowskiego – Okulickiego – Zakrzów – Okulickiego – Bora-Komorowskiego - Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kowalska – Mydlana – Swojczycka – Most Swojczycki – Mickiewicza – Most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie - Rondo Reagana (peron 1) – Szczytnicka – Wyszyńskiego (przejazd po torowisku) – Most Pokoju - pl. Społeczny - Traugutta - Oławska - pl. Dominikański - Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza - Ślężna – Dyrekcyjna – Joannitów - Sucha - Swobodna - Zielińskiego - Szczęśliwa – Rondo Żołnierzy Wyklętych - Gajowicka - Krucza - Inżynierska – Aleja Pracy – Hallera - Grabiszyńska - Ostrowskiego – Krzemieniecka – Trawowa – Stanisławowska - Mińska – Rondo Rotmistrza Pileckiego - Strzegomska - Gubińska - Chociebuska - Rogowska - Nowy Dwór (pętla) Nowy Dwór (pętla) - Rogowska - Chociebuska - Gubińska - Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckiego - Mińska - Stanisławowska – Trawowa - Krzemieniecka – Ostrowskiego - Petuniowa – Klecińska - Hallera - Aleja Pracy - Inżynierska - Krucza - Gajowicka – Rondo Żołnierzy Wyklętych - Szczęśliwa - Zielińskiego - Swobodna - Sucha - Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska - Peronowa - Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego - pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska - Kwidzyńska – Działdowska – Kowalska - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - BoraKomorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego - Irkucka – Królewska - Osiedle Sobieskiego (pętla)

Linia 243
Księże Wielkie - Tyska - Opolska - Krakowska – Kościuszki – Komuny Paryskiej – Podwale - Kołłątaja - Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna - Joannitów - Sucha – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego - Świdnicka – Bożego Ciała – Widok - Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska - Legnicka - Na Ostatnim Groszu - Orlińskiego - Horbaczewskiego - Balonowa - Bystrzycka – Bajana - Lotnicza – Pilczyce Pilczyce – Lotnicza - Bajana - Bystrzycka - Balonowa - Horbaczewskiego - Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich - Podwale - Świdnicka – Powstańców Śląskich - Swobodna - Sucha - Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna - Borowska - Peronowa - Kołłątaja – Kościuszki - Krakowska - Opolska - Tyska - Księże Wielkie

Linia 245
Pracze Odrzańskie - Brodzka – Maślicka - Pilczycka - Gwarecka – Dokerska - Kozanowska - Pilczycka - Popowicka – Starogroblowa – Długa - Poznańska - Zachodnia - Rybacka - pl. Jana Pawła II - Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Podwale – Świdnicka – Kościuszki - Kołłątaja - Peronowa – Borowska – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Kamienna – Ślężna - Petrusewicza – Borowska - Gliniana - Hubska - Bardzka - Armii Krajowej - Tarnogajska - Gazowa – Mościckiego - Semaforowa - Chińska – Brochów – Mościckiego – Ziemniaczana – Bieńkowice Bieńkowice – Ziemniaczana – Mościckiego - Brochów - Chińska - Birmańska - Mościckiego - Gazowa - Tarnogajska - Armii Krajowej – Bardzka - Hubska - Gliniana – Łódzka – Wesoła - Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna - Joannitów - Sucha – Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Skargi - pl. Dominikański - Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska - Rybacka - Zachodnia - Poznańska - Długa - Starogroblowa - Popowicka - Pilczycka - Kozanowska - Dokerska - Gwarecka - Pilczycka - Maślicka - Główna - Stabłowicka - Pracze Odrzańskie

Linia 246
Świniary – Zajączkowska - Pełczyńska - Obornicka - Broniewskiego - Kasprowicza - pl. Daniłowskiego - Berenta - Boya-Żeleńskiego - Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego (przejazd po torowisku na odcinku od Sienkiewicza do pl. Powstańców Warszawy) – most Pokoju - pl. Społeczny - Traugutta - Oławska - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Peronowa – Borowska – Ślężna – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska - Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna - Joannitów - Sucha – Borowska – Peronowa –
Piłsudskiego - Świdnicka – Bożego Ciała – Widok – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa - pl. Legionów - Grabiszyńska - Klecińska – estakada Gądowianka - Strzegomska - Gubińska - Chociebuska - Rogowska – Zemska - Żernicka - Kołobrzeska - Koszalińska - Bystrzycka - Bajana - Lotnicza - Górnicza - Gwarecka - Dokerska – Kozanów

Kozanów - Dokerska - Gwarecka - Pilczycka - Hutnicza - Lotnicza - Bajana - Bystrzycka - Koszalińska – Kołobrzeska - Żernicka – Zemska - Rogowska - Chociebuska - Gubińska - Strzegomska - Klecińska - Grabiszyńska - pl. Legionów - Piłsudskiego - Kościuszki - Świdnicka – Powstańców Śląskich - Swobodna - Sucha - Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska - Peronowa - Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego - pl. Społeczny – most Pokoju - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie - Kromera – Boya-Żeleńskiego – Berenta - pl. Daniłowskiego - Kasprowicza - Broniewskiego - Obornicka – Pełczyńska – Zajączkowska – Świniary

Linia 247
Polanowice – Kamieńskiego - Żmigrodzka – most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich - Chrobrego - Łokietka - Drobnera - most Uniwersytecki - Grodzka - Nowy Świat - Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Kościuszki - Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska - Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna - Joannitów - Sucha - Swobodna - Powstańców Śląskich - Karkonoska - Letnia - Krzycka – Wałbrzyska – Karmelkowa – Centrum Hurtu Giełdowa Centrum Hurtu Giełdowa – Karmelkowa - Wałbrzyska - Przyjaźni - Karkonoska - Powstańców Śląskich – Wiśniowa – Ślężna - Gliniana – Borowska - Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna - Borowska - Peronowa - Piłsudskiego - Świdnicka - Bożego Ciała - Widok – Szewska - Grodzka - most Uniwersytecki - Drobnera - Łokietka - Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka - Żmigrodzka - Kamieńskiego – Polanowice

Linia 250
Dw. Główny PKP - Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna - Borowska - Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – pl. Społeczny – Most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Rondo Reagana (peron 2) - Piastowska – Nowowiejska – Jedności Narodowej - Słowiańska - Trzebnicka – Dworzec Nadodrze - Chrobrego - Łokietka - Drobnera - Dubois - most Mieszczański - Jagiełły - Mostowa - Podwale - pl. Jana Pawła II - Podwale - Piłsudskiego - pl. Legionów - Piłsudskiego - Kościuszki - Świdnicka – Powstańców Śląskich - Swobodna - Sucha – Dw. Główny PKP

Linia 251
Litewska (pętla) - Żmudzka - Kiełczowska - Poleska - Litewska - Gorlicka – Nowogorlicka - Rondo Lotników polskich - Krzywoustego - Kromera – mosty Warszawskie - Jedności Narodowej - Poniatowskiego - pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Kamienna – Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Dyrekcyjna - Joannitów - Sucha – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego - Świdnicka – Bożego Ciała – Widok – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa - pl. Legionów - Grabiszyńska - Solskiego - Aleja Piastów
Aleja Piastów - Solskiego - Grabiszyńska - pl. Legionów - Piłsudskiego - Kościuszki - Świdnicka – Powstańców Śląskich - Swobodna - Sucha - Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Skargi – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Szewska – Grodzka – most Uniwersytecki – Drobnera - pl. Bema - Poniatowskiego - Jedności Narodowej – mosty Warszawskie - Kromera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Nowogorlicka - Gorlicka - Poleska - Kiełczowska - Żmudzka – Litewska (pętla)

Linia 253
Leśnica – Średzka - Kosmonautów – Złotnicka – Małopolska – Kamiennogórska – Kosmonautów - Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich - Podwale - Świdnicka - Powstańców Śląskich - Swobodna - Sucha - Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Kamienna – Ślężna - Petrusewicza – Borowska – Dyrekcyjna - Borowska - Peronowa - Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego - pl. Społeczny – most Pokoju - Wyszyńskiego - Szczytnicka - Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki - Wróblewskiego - Olszewskiego - Bacciarellego – Bartoszowice Bartoszowice - Bacciarellego - Olszewskiego - Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie - Rondo Reagana (peron 1) - Szczytnicka - Wyszyńskiego – most Pokoju - pl. Społeczny - Traugutta - Oławska - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Peronowa – Borowska – Ślężna - Gliniana – Borowska – Kamienna – Ślężna - Petrusewicza – Borowska – Dyrekcyjna - Joannitów - Sucha – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego - Świdnicka – Bożego Ciała – Widok - Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska - Legnicka - Lotnicza - Kosmonautów – Kamiennogórska – Małopolska – Złotnicka – Kosmonautów - Średzka - Trzmielowicka - Płońskiego - Leśnica

Linia 255
Sępolno - Mickiewicza - Monte Cassino - Spółdzielcza - Olszewskiego - Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie - Rondo Reagana (peron 1) - Szczytnicka - Wyszyńskiego – most Pokoju - pl. Społeczny - Traugutta - Oławska - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Peronowa – Borowska - Gliniana – Borowska – Kamienna – Ślężna – Petrusewicza - Borowska - Świeradowska – Bardzka – Buforowa – Iwiny (Rondo) Iwiny (Rondo) – Buforowa – Bardzka - Świeradowska - Borowska – Kamienna – Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Peronowa - Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego - pl. Społeczny – most Pokoju - Wyszyńskiego - Szczytnicka - Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki - Wróblewskiego - Olszewskiego - Spółdzielcza - Monte Cassino - Mickiewicza - Sępolno

Linia 257
(Rędzin) Osobowice - Osobowicka - Łużycka - Bezpieczna - Obornicka – Bałtycka – most Osobowicki – Reymonta - pl. Staszica - Pomorska - most Pomorski - Nowy Świat - Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Kościuszki – Kołłątaja – Peronowa - Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna - Joannitów - Sucha - Swobodna - Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – FAT (nawrót na skrzyżowaniu Grabiszyńskiej i Fiołkowej) FAT – Grabiszyńska - Hallera – Wiśniowa – Ślężna - Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska - Peronowa - Piłsudskiego - Świdnicka - Bożego Ciała - Widok – Szewska – Grodzka - most Pomorski - Pomorska - pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Bałtycka - Obornicka - Bezpieczna - Łużycka - Osobowicka – Osobowice (Rędzin)

Linia 259
Wojszycka - Wojszycka – Wyścigowa - Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Peronowa - Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki - Mickiewicza (Sępolno) – mosty Chrobrego - Swojczycka - Strachocińska – Wojnów (pętla) Wojnów (pętla) - Strachocińska - Swojczycka – mosty Chrobrego - Mickiewicza (Sępolno) – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie - pl. Grunwaldzki - Piastowska - Sienkiewicza - pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Peronowa – Borowska - Sucha - Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Kamienna – Ślężna – Petrusewicza – Borowska - Dyrekcyjna - Ślężna - Wyścigowa – Wojszycka – Wojszycka

Służby MPK będą przywracały pojazdy komunikacji zbiorowej na swoje trasy po udrożnieniu ciągu ulic, które przebiegną maratończycy.

Jak postępować w przypadku zdarzenia lub wypadku drogowego.

Wideo

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3