Mecz Śląsk Wrocław - Lech Poznań. Dostaliśmy manto na wyjeździe

23 marca przy Bułgarskiej Lech Poznań pokonał wrocławian 2:0 i ...
23 marca przy Bułgarskiej Lech Poznań pokonał wrocławian 2:0 i ... Przemo Wałczyński
23 marca przy Bułgarskiej Lech Poznań pokonał wrocławian 2:0 i odniósł pierwsze zwycięstwo w tym roku.

To był pechowy dzień dla wrocławian. Efekt jest taki, że dzięki temu meczowi Legia Warszawa nie straciła fotela lidera Ekstraklasy. Niestety, w Poznaniu nie popisał się obrońca Śląska Piotr Celeban. W 51. minucie strzelił samobójczą bramkę. Natomiast w końcówce meczu, już po doliczonym czasie gry, zagrał piłkę ręką w polu karnym i dostał czerwoną kartkę, a Rudnev strzelił nam karnego.

Do tego chwilę wcześniej wrocławianie byli bliscy strzelenia bramki i mecz mógł zakończyć się remisem. Niestety, Dalibor Stevanović zaliczył słupek.

Lech Poznań - Śląsk Wrocław 2:0 (0:0)
Bramki: 51' Piotr Celeban (sam.), 90+4 Artjom Rudnev (karny)
Żółte kartki: Dimitrije Injac - Tadeusz Socha, Łukasz Madej, Rok Elsner
Czerwona kartka: Piotr Celeban (Śląsk, 90+3-za zagranie ręką)

Więcej zdjęć znajdziecie tutaj:**[Lech - Śląsk 0:2. Samobój przerwał złą passę, MM Poznań**](http://www.mmpoznan.pl/photo/1343908/Lech+–+Śląsk+2+0+Samobój+przerwał+złą+passę)