Śląsk Wrocław - Arka Gdynia [Relacja, Transmisja, Doping, Bramki, Zdjęcia]

Mariusz Kruczek
śląsk wrocław
śląsk wrocław Dawid Antecki
Śląsk Wrocław wygrał z Arką Gdynia 3:1. Zabrakło czasu na półfinał.

21 marca o godz. 18.30 Śląsk podejmuje Arkę w spotkaniu rewanżowym ćwierćfinału Pucharu Polski. Tydzień temu wrocławianie przegrali w Gdyni 0:2 (Zobacz: Niemoc Śląska trwa. Wrocławianie ulegli Arce Gdynia).

Podopieczni Oresta Lenczyka pokonali Arkę, o awansie zdecydowała jednak bramka Jarzębowskiego strzelona na Stadionie Miejskim we Wrocławiu.

RELACJA ŚLĄSK WROCŁAW - ARKA GDYNIA

Niebawem do artykułu zostanie dodane wideo z dopingu, bramki oraz zdjęcia z meczu.

godz. 20:25

Piłkarze dziękują za doping. Kibice skandują: "W Poznaniu tylko o zwycięstwo!".

godz. 20:24

Kibice skandują: "Tak się wygrywa! Dziękujemy!".

godz. 20:23

KONIEC SPOTKANIA! Śląsk nie zdążył strzelić jeszcze jednej bramki. WKS wygrywa 3:1, ale do półfinału awansuje Arka Gdynia.

godz. 20:22

Cała drużyna Śląska na połowie rywala. Kelemen gra jako stoper. Czas jednak ucieka.

godz. 20:18
W 90. minucie spotkania gola z rzutu wolnego strzelił Sebastian Mila. Śląsk prowadzi z Arką 3:1.

godz. 20:13
Pruchnik dostał żółtą kartkę za faul Sobotę. Drugi raz obejrzał żółty kartonik w tym meczu, w efekcie zszedł z boiska.

godz. 20:10

Na ostatnie 10 min. meczu na boisku pojawił się Voskamp.

godz. 20:05

Na kwadrans przed końcem meczu na boisko wchodzi Gikiewicz za Sochę.

godz. 20:00

Na trybunach donośne: "My chcemy gola!". Obrona Arki gra bezbłędnie.

godz. 19:55 Arka nie daje grać Śląskowi i przerywa akcje ofensywne wrocławian.

Za to na trybunach przednia zabawa. Na Stadionie Miejskim słyszymy doping na dwie strony.

godz. 19:40

Śląsk ma problem z przedostaniem się pod pole karne Szlagi. Arka szczelnie broni.

godz. 19:33 Rozpoczęła się druga połowa. Śląsk zaczął od ataków. Wrocławianie gonią wynik.

godz. 19:18
Kończy się pierwsza połowa. Śląsk nadal potrzebuje dwóch trafień, żeby awansować do półfinału Pucharu Polski.

Podopieczni Oresta Lenczyka zaprezentowali się z dobrej strony. Grali szybki i ofensywny futbol. Z kolei piłkarze Arki pod koniec pierwszej połowy robili wrażenie, jakby nie wytrzymali tempa spotkania.

godz. 19:05 Wrocławianie przycisnęli. Arka ratuje się wybijaniem piłki poza boisko. Kolejna bramka wisi w powietrzu.

godz. 19:00 Śląsk Wrocław ciągle atakuje. Arka cofnęła się do obrony. Spotkanie rozgrywane jest wręcz w szaleńczym tempie.

godz. 18:55

Kibice zaczęli skandować: "My chcemy gola!". W tej samej minucie Szlagę pokonał Diaz. Śląsk prowadzi z Arką 2:1.

godz. 18:46

Błyskawiczna odpowiedź Śląska. Socha pobiegł prawą stroną boiska i wyłożył piłkę Sebastianowi Mili. Kapitan wrocławian nie dał szans Szladze. Po 15. minutach we Wrocławiu remis 1:1.

godz. 18:45

W 14. minucie spotkania to Arka wychodzi na prowadzenie. Kelemena pokonał Jarzębowski.

godz. 18:40 Piękna oprawa meczu z flagami na trybunie B.

godz. 18:30
Śląsk ruszył do odrabiania strat z pierwszego spotkania. Jednak akcje ofensywne wrocławian kończą się przed polem karnym Arki.

godz. 18:30 Spotkanie rozpoczynają zawodnicy Arka Gdyni. Stawką spotkania jest awans do półfinału Pucharu Polski.

godz. 18:20

Teraz doping na dwie strony. Trybuna X i trybuna B krzyczą: "WKS, WKS, WKS!"

godz. 18:15

Na trybunie, gdzie siedzą dzieci pojawił się gniazdowy. Uczniowie łapią w mig. Na pytanie: Kto dzisiaj wygra mecz? Odpowiadają donośnie: Śląsk, Śląsk, Śląsk!

godz. 18:00
Uczniowie zasiedli w większości na trybunie X, przeznaczonej dla kibiców gości.

godz. 17:45
Dzieci zaproszone na mecz już pokazały na co je stać. Kiedy na rozgrzewkę wybiegli piłkarze Śląska Wrocław, uczniowie przywitali ich gromkimi brawami.

godz. 17.30
Kibice wywiesili zielono-biało-czerwone flagi przy trybunie B. Czyżby zapowiedź wyjątkowej oprawy?

godz. 16.30

Otworzono bramy Stadionu Miejskiego. Pierwsi kibice zasiedli na trybunach. Na razie najwięcej jest dzieci. Przyjechały już autobusy z uczniami m.in. z Lubina.

Przypomnijmy, Śląsk Wrocław zaprosił na spotkanie w ćwierćfinale Pucharu Polski młodzież szkolną z regionu. Obejrzą oni mecz za darmo, a kibice ze Stowarzyszenia Wielki Śląsk nauczą ich kulturalnego dopingu.

ŚLĄSK WROCŁAW - ARKA GDYNIA TRANSMISJA

Spotkanie w ćwierćfinale Pucharu Polski między Śląskiem a Arką będzie transmitowane w telewizji, radiu oraz w internecie:

PUCHAR POLSKI: ŚLĄSK WROCŁAW - ARKA GDYNIA - PRZED MECZEM

Komentarz Sebastiana Dudka przed rewanżowym meczem w Pucharze Polski.
Ultrasi będą uczyć dzieci dopingować Śląsk

21 marca w czasie meczu Śląska Wrocław z Arką Gdynia piłkarzy do gry będzie zagrzewać ponad sześć tysięcy uczniów.
Niemoc Śląska trwa. Wrocławianie ulegli Arce Gdynia

Śląsk Wrocław przegrał z Arką Gdynia 0:2 w ćwierćfinale Pucharu Polski.
Bilety na mecz Śląsk Wrocław - Arka Gdynia w Pucharze Polski

21 marca Śląsk Wrocław zagra w ćwierćfinale Pucharu Polski na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Klub przygotował promocję dla kibiców. Bilet na spotkanie można kupić już od złotówki. Posiadacze karnetów obejrzą mecz za darmo.

ARKA GDYNIA - ŚLĄSK WROCŁAW [RELACJA Z PIERWSZEGO MECZU ĆWIERĆFINAŁU PUCHARU POLSKI]