Gwardia Wrocław oddała jeden set Gedanii Żukowo [foto]

wilku361
wilku361
Nasze siatkarki pokonały w Orbicie Gedanię Żukowo w czterech setach. Młode zawodniczki z Pomorza wygrały za to pierwszego seta w PlusLidze Kobiet.

Mecz był jednostronny, choć drugi set dostarczył nieco emocji, a szczególnie drużynie gości. To pierwszy set wygrany w tym sezonie. Mecz w pozostałych partiach toczył się pod dyktando naszych pań i został wygrany zasłużenie 3:1.

W spotkaniu nie zagrała Katarzyna Mroczkowska  podstawowa zawodniczka Gwardii. Tym razem MVP meczu została wybrana Aleksandra Krzos.

Impel Gwardia Wrocław - Gedania Żukowo 3:1 (25:11, 19:25, 25:21, 25:10)

Gwardia: Czypiruk (8 pkt.), Czerwińska (6), Barańska (17), Wołosz (2), Sobolska (12), Efimienko (14), Krzos (libero) oraz Owczynnikowa (2), Jagiełło i Szafraniec

Gedania: Kurnikowska (3), Lizińczyk (12), Szymańska (6), Plebanek (9), Jeromin (5), Łozowska (4), Siwka (libero) oraz Sachmacińska (3), Kocemba (6) i Pasznik