Daniel Pecyński
Po bardzo dobrym spotkaniu Śląsk wygrał z Polonią Bytom 3:0. Podopieczni Tarasiewicza nie dali szans rywalom i dominowali na boisku przez pełne 90 minut.
Komplet widzów powitał głównych aktorów sobotniego widowiska.
Do 34 minuty świetnie spisywał się Michał Peskovic.
Wtedy świetna akcję wrocławian zakończył bramką samobójczą Hricko.
Po przerwie sędzia nie uznał bramki Fojuta, zdobytej ze spalonego.
Śląsk jednak dopiął swego. Fantastyczne podanie Marka Gancarczyka na bramkę zamienił Łudziński.
Minęło 8 minut i ponownie Łudziński pokonał Peskovica. Już trzecią asystę w tym spotkaniu zaliczył Marek Gancarczyk.
W sobotnim meczu do ustrzelenia hat-tricka Przemkowi zabrakło troszkę szczęścia.
W samej końcówce w polu karnym faulowany był Janusz Gancarczyk ...
... ale Sebastian Mila nie wykorzystał rzutu karnego. Ostatecznie Śląsk pokonał Polonię Bytom 3:0. Pełną relację możecie przeczytać tutaj.