myslidar
myslidar
Devils Wrocław vs Warsaw Eagles
28 maja Diabły wygrały z Orłami 36:13. Zobacz fotorelację ze spotkania.

Artykuł bierze udział w konkursie "Tym żyje miasto"dla dziennikarzy obywatelskich. Wy też możecie sprawdzić swoje siły i wygrać pieniądze.

Devils Wrocław nie dali szans Orłom z Warszawy. Choć pierwszą kwartę przegrali 0:7.  Kolejne jednak wygrali odpowiednio: 13:0, 7:6, 16:0. Stołeczna drużyna odniosła pierwszą porażkę w tym sezonie. Tak mecz komentował rozgrywający Warsaw Eagles:

- Ich defensywa miała doskonały plan gry na to spotkanie i to zaprocentowało - mówił, wyraźnie niezadowolony, Jeremy Dixon na łamach portalu PZFA.pl. - My mieliśmy dobre fragmenty, szczególnie w pierwszej kwarcie, ale później oni kompletnie przejęli inicjatywę. Będziemy teraz ciężko pracować, żeby zrewanżować im się w play-offach - odgrażał się.

Diabły są na trzecim miejscu w tabeli ligi futbolu amerykańskiego. Na pierwszym miejscu jest ekipa The Crew Wrocław, która 29 maja w Będzinie wygrała 56:0 z Zagłębiem Steelers Interpromex.

Zapraszam do oglądania fotorelacji

Devils Wrocław – Warsaw Eagles 36:13
(0:7, 13:0, 7:6, 16:0)

I kwarta
7:0 przyłożenie Adriana Felińskiego po 5-jardowej akcji biegowej (podwyższenie za jeden punkt Dawid Więckowski)

II kwarta
7:7 przyłożenie Grzegorza Mazura po 64-jardowej akcji po podaniu Luke'a Balcha (podwyższenie za jeden punkt Krzysztof Wis)
13:7  przyłożenie Grzegorza Mazura po 75-jardowej akcji po podaniu Luke'a Balcha

III kwarta
20:13 przyłożenie Ty Landrume'a po 92-jardowej akcji powrotnej po puncie Devils

IV kwarta
23:13 20-jardowe kopnięcie z pola Krzysztofa Wisa
29:13 przyłożenie Tomasza Tarczyńskiego po 6-jardowej akcji biegowej
36:13 przyłożenie Filipa Borowskiego po 33-jardowej akcji powrotnej po przejęciu zgubionej przez rywala piłki (podwyższenie za jeden punkt Krzysztof Wis)