Śląsk Wrocław - Widzew Łódź: Finał był nasz [wideo, foto]

Śląsk Wrocław - Widzew Łódź 2:2
Śląsk Wrocław - Widzew Łódź 2:2 Grzegorz Kwolek
9 kwietnia WKS zremisował z Widzewem 2:2 na Oporowskiej.

Śląsk Wrocław - Widzew Łódź 2:2 [relacja]

To nie było wielkie widowisko sportowe. Po dwóch bramkach Widzewa (w 11. minucie strzelił Madera, w 73. - Dalamidze), Śląsk znajdował się w trudnym położeniu. Wrocławian obudził dopiero Madej. Strzelił gola w 84. minucie, a później wywalczył karnego.

Końcówka meczu była bardzo emocjonująca. Śląsk przegrywał 1:2. Sędzia główny doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry. WKS atakował bramkę gości, ale nie udało się zdobyć bramki. Madej został sfaulowany w polu karnym Widzewa. Sebastian Mila strzelił karnego idealnie w okienko i sędzia zakończył mecz z wynikiem 2:2. "Wojskowi" mają na swoim koncie już 14. z rzędu mecz bez porażki! Dobra passa trwa.