Śląsk Wrocław - Lech Poznań 2:0. Pewne zwycięstwo wrocławian [zdjęcia]

quercus
quercus
W sobotę (14 września) piłkarze WKS-u pewnie pokonali w hicie kolejki rywali z Poznania.

Spotkanie drugiego i trzeciego zespołu ostatniego

sezonu

zapowiadano jako szlagier 7. kolejki T-Mobile Ekstraklasy.

Kliknij w zdjęcie, żeby przejść do fotogalerii:

Oba

zespoły

trapione kontuzjami przystąpiły do meczu w osłabieniu. Na dodatek

piłkarzy

WKS-u nie mógł z ławki wesprzeć Stanislav Levy, który z powodu kary, jaką otrzymał w poprzedniej kolejce, mecz oglądał z trybun Stadionu Miejskiego.

Lech, który spisuję się znacznie poniżej oczekiwań kibiców, przyjeżdżał do Wrocławia z nadzieją na poprawienie swoich notowań. Piłkarze Śląska jednak szybko zdominowali mecz i już w 28. minucie po podaniu Dudu,

bramkę

strzelił Hołota. Piłkarzy Kolejorza tuż przed przerwą kąśliwym strzałem utemperował Paixao.

W drugiej połowie Lechici starali się dorobić straty, co wpłynęło na agresywność gry. Zaowocowało to kilkoma żółtymi kartkami, jednak piłkarze Śląska potrafili