Rugby Wrocław wygrało na "Oławce" [foto]

wmFoto
wmFoto
Wrocław Cup turniej rugby 12.05.2012
Wrocław Cup turniej rugby 12.05.2012 wmFoto
12 maja gospodarze turnieju Wrocław Cup w finale pokonali Husarzy z Bolesławca i wskoczyli na drugie miejsce w tabeli Polskiej Ligi Rugby 7.

Wrocław Cup - XXIV Turniej Polskiej Ligi Rugby 7 wygrali faworyci, a jednocześnie organizatorzy zawodów. Otrzymali 18 ligowych punktów i w klasyfikacji ogólnej przesuneli się z czwartej na druga pozycję zaraz po drużynie Posnania Poznań. O puchar Wrocław Cup na Stadionie Oławka walczyło osiem zespołów.

Do końca sezonu zostało jeszcze około dziesięciu turniejów, więc ich sytuacja może się zmienić, ale miejsce w finałowej dwunastce ligi premiowane gra w play-off mają pewne.

Drugie miejsce w zawodach zajęła ekipa Husar Bolesławiec która z Rugby Wrocław przegrała 10-38, a trzecie Gentelmens Łódź. Czwartą pozycję zajął drugi skład Rugby Wrocław, a na ostatnim miejscu uplasowała się drużyna AZS-u Politechniki Wrocławskiej.