Przegrana wrocławianek w Pucharze UEFA

Amoralia
Amoralia
Piłkarki nożne KŚ AZS Wrocław uległy 0:1 Natfokhimikowi Kalush, w pierwszym meczu rozgrywanego we Wrocławiu turnieju Pucharu UEFA.

W pierwszej połowie spotkania gra obu drużyn stała na wyrównanym poziomie, jednak to zawodniczki AZS były bliższe zdobycia gola. Ukrainki do przerwy przeprowadziły tylko jedną akcję, która mogła zagrozić bramce Anny Bocian. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

W drugiej części meczu zawodniczki rozgrywały piłkę głównie w środku pola. Częściej do sytuacji strzeleckich dochodziły wrocławianki, lecz niestety to Ukrainkom udało się zdobyć gola, po strzale Kerstin Luik w 61. minucie. Piłkarki AZS próbowały odrobić straty. W krótkim czasie przeprowadziły trzy niebezpieczne akcje. Niestety nie udało im się wyrównać. Mecz zakończył się wygraną Natfokhimika 1-0.

Kolejne spotkanie AZS rozegra w sobotę o 12.30 z drużyną FC Levadia Tallinn, która w czwartek przegrała z PAOKiem Thessaloniki 3-0.