Gwardia Wrocław - Muszynianka Fakro 0:3 [foto]

janek
janek
Impel Gwardia Wrocław przegrała z Bankiem BPS Muszynianką Fakro Muszyna 0:3. Wrocławianki spadły na szóste miejsce w tabeli.

Pierwszy raz w tym sezonie wrocławianki nie zdobyły nawet seta w ligowym spotkaniu. Na dodatek dotkliwa porażka miała miejsce we Wrocławiu. Nie jest to jednak wstyd, ponieważ Muszynianka jest wiceliderem PlusLigi Kobiet.

Gwardzistki dobrze radziły sobie w pierwszym secie, który przegrały tylko pięcioma oczkami. W kolejnym zostały całkowicie rozbite i zdobyły tylko 10 punktów. Ostatni set był bardzo wyrównany, ale ostatecznie przyjezdne wygrały 26:24. MVP spotkania wybrana została Mariola Zenik, libero gości.