Zawody deficytowe. Sprawdź, kogo poszukują pracodawcy we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku

Monika Fajge
Monika Fajge
Aż 30 zawodów znajduje się na liście deficytowych w 2022 roku. To o jeden zawód więcej niż w roku 2021 - wynika z raportu "Barometr zawodów 2022", wykonanego na zlecenie Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej.  Niedobory kadrowe dotyczą m.in. branży budowlanej, w której od lat potrzeba pracowników. 

Przedstawicieli jakich zawodów potrzebują pracodawcy we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku? Kliknijcie w galerię, a potem poruszajcie się za pomocą strzałek i gestów w smartfonie.
Aż 30 zawodów znajduje się na liście deficytowych w 2022 roku. To o jeden zawód więcej niż w roku 2021 - wynika z raportu "Barometr zawodów 2022", wykonanego na zlecenie Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej. Niedobory kadrowe dotyczą m.in. branży budowlanej, w której od lat potrzeba pracowników. Przedstawicieli jakich zawodów potrzebują pracodawcy we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku? Kliknijcie w galerię, a potem poruszajcie się za pomocą strzałek i gestów w smartfonie. Adam Wojnar
Udostępnij:
Aż 30 zawodów znajduje się na liście deficytowych w 2022 roku. To o jeden zawód więcej niż w roku 2021 - wynika z raportu "Barometr zawodów 2022", wykonanego na zlecenie Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej. Niedobory kadrowe dotyczą m.in. branży budowlanej, w której od lat potrzeba pracowników. Jak sytuacja wygląda na Dolnym Śląsku? Przedstawicieli jakich zawodów potrzebują pracodawcy? Kliknijcie w galerię, a potem poruszajcie się za pomocą strzałek i gestów w smartfonie.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Ilu Polaków otrzymuje służbowe maile po godzinach pracy?

Wideo

Materiał oryginalny: Zawody deficytowe. Sprawdź, kogo poszukują pracodawcy we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku - Gazeta Wrocławska

Więcej informacji na stronie głównej Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie