Praca we Wrocławiu. Ponad 2 tysiące wakatów z zarobkami od kilku to ponad 10 tysięcy złotych!

Mateusz Różański
Zakres obowiązków:
Szycie odzieży damskiej z tkanin i dzianin. Szycie operacjami. Obsługa maszyn przemysłowych takich jak stębnówka. Mile widziane doświadczenie na innych maszynach.

Miejsce pracy: ul. Heleny Motykówny 6a, 51-209 Wrocław.

Forma umowy: umowa o prace na okres próbny, praca w
godzinach od 6.00-14.00 na jedną zmianę. Kontakt z pracodawcą: tailor@mcmtailor.pl lub: 691659077
Sala G

Wynagrodzenie brutto: od 3 200 zł

Do kolejnego zdjęcia przejdziesz za pomocą strzałki, kursora lub gestu --->
Zakres obowiązków: Szycie odzieży damskiej z tkanin i dzianin. Szycie operacjami. Obsługa maszyn przemysłowych takich jak stębnówka. Mile widziane doświadczenie na innych maszynach. Miejsce pracy: ul. Heleny Motykówny 6a, 51-209 Wrocław. Forma umowy: umowa o prace na okres próbny, praca w godzinach od 6.00-14.00 na jedną zmianę. Kontakt z pracodawcą: [email protected] lub: 691659077 Sala G Wynagrodzenie brutto: od 3 200 zł Do kolejnego zdjęcia przejdziesz za pomocą strzałki, kursora lub gestu --->Marzena Bugala/Polskapresse
Praca we Wrocławiu czeka. W stolicy Dolnego Śląską i w promieniu 10 km od niej czeka, tylko w zasobach Powiatowego Urzędu Pracy, ponad 2 tysiące wakatów. Do tego należy dodać wszystkie firmy, które w inny sposób poszukują pracowników. Słowem - jest w czym wybierać. Żeby przejść do ofert - kliknij w zdjęcie.
od 12 lat
Wideo

Wybory samorządowe 2024 - II tura

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!