Wrocławianki znokautowały MUKS Praga Warszawa

Wysokie zwycięstwo zanotowały zawodniczki KŚ AZS Wrocław. Wbiły warszawiankom aż dziewięć bramek i nie straciły żadnej. Aż pięć zdobyła Karolina Bochra.

Pierwsza bramka dla podopiecznych Gerarda Sobka padła po pięciu minutach gry. Wynik otworzyła Karolina Bochra, a asystowała jej Sofia Gonzalez. Po trzydziestu minutach gry nasza napastniczka miała już na koncie hattrick.

Do przerwy Katarzynę Jadzio, bramkarkę przyjezdnych, pokonała jeszcze Justyna Nazarczyk strzelając w długi róg. Przed przerwą Alicja Pawlak wypatrzyła Bochrę, która skierowała futbolówkę do bramki gości.

W drugiej połowie wydarzenia na boisku nie zmieniły się. W 50. minucie gry kolejną bramkę strzeliła Bochra. Akademiczki podwyższyły tym samym wynik na 6:0. Kilkanaście minut później gola zdobyła również Gonzalez. Chwilę potem po silnym strzale Nazarczyk, bramkarka z warszawy juz ósmy raz musiała wyciągac piłkę z siatki.

Wrocławianki zanotowały wysokie zwycięstwo

Wynik ustaliła Karolina Gradecka strzelając celnie głową w 82 minucie. Wrocławianki starały się podwyższyć na 10:0, ale po strzale Katarzyny Sołtys piłka trafiła w poprzeczkę, a Anna Tymańska nie wykorzystała sytuacji sam na sam z bramkarką przyjezdnych.

W drużynie KŚ AZS Wrocław zaprezentowały się dwie nowe zawodniczki: Ewa Tarnowska pozyskana z Ecorenu Ziemii Lubińskiej Lubin i Aleksandra Bosacka z GSS Grodzisk Wielkopolski.

KŚ AZS Wrocław - MUKS Praga Warszawa 9-0 (5-0)

Bramki : K. Bochra (5' 13' 31' 43' 50'), J. Nazarczyk (39' 67'), S. Gonzalez (63'), K. Gradecka (82')

AZS Wrocław : Bocian - Sołtys, Górnicka, Basiuk (70' Bosacka), Gradecka - Grad, Tymińska, Nazarczyk, Pawlak (70' Tarnowska) - Gonzalez, Bochra

Praga Warszawa : Jandzio - Mońko, Kowalska, Gos (72' Lesińska), Grodzka (59' Lewandowska Karolina) - Sikora (46' Lewandowska Agata), Zduńczyk, Wołosiewicz, Mendrek - Snopek, Dudek