WKS wygrał z Astorią Bydgoszcz [relacja i zdjęcia użytkownika]

wilku361
wilku361
WKS Astoria Bydgoszcz
WKS Astoria Bydgoszcz wilku361
Śląsk znokautował w środę, 11 stycznia, Astorię Bydgoszcz 104:53. Było to szesnaste zwycięstwo WKS-u w koszykarskiej I Lidze.

Więcej wiadomości w dziale: Sport

Śląsk dzieli i rządzi w koszykarskiej I lidze. To kolejne, szesnaste już zwycięstwo. Śląsk niepodzielnie panuje na fotelu lidera koszykarskiej pierwszej ligi.

Spotkanie wyrównane było tylko przez pierwszych 10 minut, w kolejnych fragmentach dominacja lidera nie podlegała dyskusji. Ostatnie 30 minut meczu zakończyło się wynikiem 81:34.

WKS Śląsk Wrocław – Astoria Bydgoszcz 104:53 [23:19, 24:6, 26:17, 31:11]

Punkty dla Śląska: Flieger 17, Hyży 16, Sulima 15, Prostak 12 (2),