Śląsk Wrocław zremisował z Podbeskidziem Bielsko-Biała 1:1 [zdjęcia użytkownika MM]

Mariusz Kruczek
Wrocławianie stracili bramkę w ostatnich minutach spotkania. ...
Wrocławianie stracili bramkę w ostatnich minutach spotkania. ... Dawid Antecki
Wrocławianie stracili bramkę i dwa punkty w ostatnich minutach spotkania. Śląsk jeszcze nie wygrał wiosną na wyjeździe. Zobacz zdjęcia z meczu i skrót spotkania.

14 kwietnia Śląsk Wrocław walczył o ligowe punkty z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Wrocławianie nie zachwycali grą, ale udało im się wyjść na prowadzenie w 63. minucie po golu Piotra Celebana. Śląsk nie zdołał utrzymać korzystnego rezultatu. W 90. minucie strzałem głową Kelemena pokonał Damjan.

Kilka minut przed wyrównaniem w wybornej sytuacji był Łukasz Madej, jednak w akcji sam na sam strzelił obok bramki. Remis z Podbeskidziem jest o tyle dotkliwy, że Ruch Chorzów i Legia Warszawa, czyli główni rywale w wyścigu po mistrzostwo Polski, w ostatniej kolejce też zgubili punkty.

Śląsk nie wygrał na wyjeździe od meczu z ŁKS Łódź 11 grudnia zeszłego roku.

Zobacz: Zdjęcia z meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław

Zobacz: Skrót meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław