Śląsk Wrocław wygrał z Ruchem Chorzów

Moje Miasto Wrocław
Gdzie obejrzeć mecz Śląsk - Ruch
Gdzie obejrzeć mecz Śląsk - Ruch sxc.hu
W niedzielę (20 lipca) WKS zainaugurował rozgrywki T-Mobile Ekstraklasy w sezonie 2014/2015. Śląsk wygrał u siebie 2:0 z Ruchem Chorzów.

Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów. Gdzie obejrzeć mecz? Transmisja w telewizji i online

W pierwszym meczu sezonu Śląsk podjął na Stadionie Miejskim Ruch Chorzów. Wrocławianie wygrali 2:0 po golach Sebastiana Mili (7 minuta) oraz Roberta Picha (79 minuta).

WKS wygrał bez swojego najlepszegp zawodnika Marco Paixao, który nie wybiegnie na boisko przez najlbliższe cztery miesiące. Kapitan i najlepszy zawodnik drużyny doznał poważnego urazu nogi podczas zgrupowania w Żaganiu. Portugalczyk musiał przejść zabieg chirurgiczny.

Z kolei dużym wzmocnieniem jest powrót Piotra Celebana. Po dwuletnich wojażach w lidze rumuńskiej, reprezentant Polski wzmocni dziurawą jak sito formacje obrony Śląska. Między innymi z powodu wąskiej kadry głównym celem wrocławian jest awans do grupy mistrzowskiej, ale nie bezpośrednia rywalizacja o tytuł.

Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów. Gdzie obejrzeć mecz? Transmisja w telewizji

Mecz pokażą stację Canal+ Sport HD. Początek transmisji o godz. 17.55.

Lech Poznań - Piast Gliwice. Gdzie obejrzeć mecz? Transmisja online

**Spotkanie będzie można obejrzeć też na kanałach oferujących streaming jak meczykipl czy meczenazywo.pl