Siatkarki Impel Wrocław zwyciężyły 3:1 [zdjęcia użytkownika MM

Marek Spisak
Mecz Impel Wrocław
Mecz Impel Wrocław keram
Wczoraj, 22 kwietnia, w Hali Orbita siatkarki Impel Wrocław rozgromiły PTPS Piłę.

Siatkarki Impelu gościły u siebie drużynę siatkarek PTPS Piła. Stawką meczu było zajęcie piątego miejsca w lidze. Wreszcie mecz podobał się kibicom, którzy licznie przybyli do hali.

Pierwszy set dziewczyny zakończyły wynikiem 25:10, ale w kolejnym przegrywały 22:25. Niektórzy stwierdzili, że taki przebieg gry siatkarek to tradycja tego sezonu. Nastepny set Impel wygrał 25:10 i mecz zakończył się wygranym setem 25:16 .

MVP meczu zgodnie z oczekiwaniami wszystkich wybrana została Katarzyna Konieczna, fruwała w zagrywce w ataku i w obronie. Była naprawdę zdeterminowana i skuteczna. Po meczu oczywiście zgodnie z tradycją dziewczyny spotkały się z kibicami i rozdawały autografy.

A dziewczyny z Piły? Cóż, wolę walki miały, ale musiały uznać wyższość Impelek. Wciąż jednak mają szanse, a jest o co walczyć - piąte miejsce to możliwość walki pucharach europejskich.