Polska Kamerun Zdjęcia Kibiców Mś W Siatkówce 2014 [Wideo]

6 września Polska pokonała Kamerun 3:1.

POLSKA KAMERUN [WYNIK]. ZDJĘCIA Z MECZU WE WROCŁAWIU

W meczu, który rozpoczął się dziś po godzinie 20, triumfowała Polska. Chociaż musieliśmy sobie wywalczyć zwycięstwo, a pierwszy set przegraliśmy.

Obejrzyj: WENEZUELA - SERBIA. ZDJĘCIA Z MECZU MŚ W SIATKÓWCE [WYNIK]

W pierwszym dzisiejszym meczu Argentyna starła się z Australią. Cały mecz to wyraźna przewaga Argentyny, ale Australijczycy momentami walczyli zacięcie. Duża ilośc błędów z ich strony pozwoliła gładko wygrać Argentynie 3;0 w setach /25:18 .25:19 , 25:18.

Zobacz: Kibice na meczu Argentyna - Australia. Zobaczcie zdjęcia

W drugim meczu spotkały się reprezentacje Wenezueli i Serbii. Mecz wygrała Serbia specjalnie się nie wysilając 3:0 w setach 25:20 , 25:17 , 25 :22.