Największe bolączki wrocławian. To najbardziej męczy mieszkańców Wrocławia

Konrad Bałajewicz
Konrad Bałajewicz
Osobom spoza Wrocławia nasze miasto kojarzy się z przepięknym Rynkiem, zabytkami, mostami i krasnalami. Sami wrocławianie widzą więcej. Opowiadają nam o tym w rozmowach, opisują w wiadomościach i mailach wysyłanych do redakcji. Wiele poruszanych przez nich tematów się powtarza, narzekają m.in. na utrudnienia w ruchu drogowym, stan podwórek czy biegające po centrum szczury.

Na podstawie naszych rozmów z mieszkańcami Wrocławia oraz własnych obserwacji przygotowaliśmy zestawienie największych bolączek Wrocławia, spraw, które mieszkańców irytują, męczą i w znacznym stopniu utrudniają codzienne funkcjonowanie.

Zobaczcie na następnych zdjęciach w galerii – możecie na nie przechodzić strzałkami lub gestami na smartfonie.
Osobom spoza Wrocławia nasze miasto kojarzy się z przepięknym Rynkiem, zabytkami, mostami i krasnalami. Sami wrocławianie widzą więcej. Opowiadają nam o tym w rozmowach, opisują w wiadomościach i mailach wysyłanych do redakcji. Wiele poruszanych przez nich tematów się powtarza, narzekają m.in. na utrudnienia w ruchu drogowym, stan podwórek czy biegające po centrum szczury. Na podstawie naszych rozmów z mieszkańcami Wrocławia oraz własnych obserwacji przygotowaliśmy zestawienie największych bolączek Wrocławia, spraw, które mieszkańców irytują, męczą i w znacznym stopniu utrudniają codzienne funkcjonowanie. Zobaczcie na następnych zdjęciach w galerii – możecie na nie przechodzić strzałkami lub gestami na smartfonie. Jaroslaw Jakubczak / Polska Press
Osobom spoza Wrocławia nasze miasto kojarzy się z przepięknym Rynkiem, zabytkami, mostami i krasnalami. Sami wrocławianie widzą więcej. Opowiadają nam o tym w rozmowach, opisują w wiadomościach i mailach wysyłanych do redakcji. Wiele poruszanych przez nich tematów się powtarza, narzekają m.in. na utrudnienia w ruchu drogowym, stan podwórek czy biegające po centrum szczury. Na podstawie naszych rozmów z mieszkańcami Wrocławia oraz własnych obserwacji przygotowaliśmy wybraliśmy najczęściej powtarzające się tematy, sprawy i problemy, które mieszkańców irytują, męczą i w znacznym stopniu utrudniają codzienne życie w mieście. Zobaczcie, klikając w zdjęcie powyżej.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Kajakiem pływał wśród rekinów - zobacz wywiad z Janem Skwarą

Materiał oryginalny: Największe bolączki wrocławian. To najbardziej męczy mieszkańców Wrocławia - Gazeta Wrocławska

Wróć na wroclaw.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie