Liga Europy: Wisła i Legia wygrały swoje mecze

Wisła Kraków i Legia Warszawa wygrały po 1:0 swoje mecze w Lidze Europy.

Rapid Bukaresz - Legia Warszawa 0:1
Radović 73'

Rapid: Coman - Duarte, Antonio, Bożović, Burca - Alexa, Daec, Grigore - Pancu, Herea, Roman (27' Teixeira)

Legia: Kuciak - Jędrzejczyk, Żewłakow, Komorowski, Wawrzyniak - Radović, Vrdoljak, Gol, Borysiuk, Rybus - Ljuboja

90' Koniec! Wisła wygrywa z Fulhamem!
86' Boguski za Illieva. I druga żółta kartka dla Osmana Chaveza. Wisła kończy w dziesiątkę.
85' Koniec spotkania w Odense. Pod Wawelem wciąż trwa walka.
71' Gospodarze robią wszystko, by utrzymać korzystny wynik. A w Odense już 4:1 dla Enschede.
60' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla Wisły. Przytomnym strzałem z półdystansu popisał się Dudu Biton!
57' Wisła w natarciu, ale wciż nie ma gola dla mistrzów Polski. Tymczasem w Odense jest 3:1 dla Twente.
52' Wilk mógł z 30 metrów pokonać Schwarzera, ale golkiper Fulhamu popisał się znakomitą robinsonadą.
46' Z opóźnieniem, spowodowanym awarią prądu przy Reymonta 22, rozpoczęła się II połowa meczu.
45' Koniec pierwszej połowy - na razie w Krakowie bez bramek.
30' Tymczasem Twente po strzale Bajramiego wygrywa już 2:0.
29' Pojedynek kartek - na początku meczu Illiev żółta, przed chwilą Chavez również żółta, a po chwili Dembele czerwona za faul bez piłki na Nunezie!
22' Trwa ostra walka, obie ekipy mają swoje sytuacje - po stronie Wisły znów blisko gola był Ivica Illiev.
17' W drugim meczu tej grupy Twente objęło prowadzenie w Odense. Autorem gola Brama.
11' Doskonała okazja Białej Gwiazdy - Illiev z 30 metrów trafia jednak w poprzeczkę!
8' Na razie wiślacy są słabszym zespołem. Fulham miał już trzy niezłe okazje do zdobycia bramki. Wiślacy właściwie nie zmusili jeszcze Schwarzera do poważniejszych interwencji.

Wisła Kraków - Fulham Londyn 1:0
Biton 60'

Wisła: Pareiko - Lamey, Jaliens, Chavez, Diaz - Nunez, Garguła (80' Brud), Wilk - Illiev (86' Boguski), Biton, Kirm (90' Czekaj)

Fulham: Schwarzer - Kelly, Hangeland, Hughes, Briggs - Duff, Gecov (75' Sidwell), Dembele, Etuhu, Orlando Sa (58' Kasami) - Johnson