Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 5:0! Pomimo przegranej Śląsk na 3. miejscu w tabeli

Wojt@sW
Śląsk Wrocław poniósł sromotną porażkę z Legią Warszawa, tracąc aż 5 bramek. Mimo przegranej Wrocławianie zdobyli trzecie miejsce w tabeli, ponieważ rywalizujący z nim Piast Gliwice również przegrał swoje spotkanie.

Mistrzem spotkania okazał się Marek Saganowski, który strzelił aż trzy bramki. Wszystkie w pierwszej połowie - w 13, 15 i 32 minucie. Chwilę później czwartego gola zdobył Michał Kucharczyk w 39 minucie. Tak zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Po przerwie ostatnią, piątą bramkę strzelił Miroslav Radović w 62 minucie.

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 5:0 (4:0)
1:0 - Marek Saganowski 13'
2:0 - Marek Saganowski 15'
3:0 - Marek Saganowski (k.) 32'
4:0 - Michał Kucharczyk 39'
5:0 - Miroslav Radović 62'

Legia Warszawa: Dusan Kuciak - Jakub Rzeźniczak (46' Bartosz Bereszyński), Inaki Astiz, Dickson Choto (77' Michał Żewłakow), Tomasz Brzyski, Tomasz Jodłowiec, Dominik Furman, Michał Kucharczyk, Miroslav Radović, Jakub Kosecki, Marek Saganowski (72' Danijel Ljuboja).

Śląsk Wrocław: Rafał Gikiewicz - Tadeusz Socha, Adam Kokoszka, Rafał Grodzicki, Krzysztof Ostrowski (46' Mariusz Pawelec), Dalibor Stevanović, Mateusz Cetnarski (34' Przemysław Kaźmierczak), Waldemar Sobota, Sebastian Mila (66' Sylwester Patejuk), Piotr Ćwielong, Łukasz Gikiewicz.

Żółte kartki: Tadeusz Socha (Śląsk) oraz Jakub Kosecki (Legia).