Doping kibiców na meczu Śląska z Podbeskidziem [zdjęcia]

W niedzielę (17 marca) piłkarze Śląska Wrocław zremisowali 1:1 z ...
W niedzielę (17 marca) piłkarze Śląska Wrocław zremisowali 1:1 z ... Damian Mękal, damianmekal.pl
W niedzielę (17 marca) piłkarze Śląska Wrocław zremisowali 1:1 z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Zobaczcie, jak bawili się kibice.

Zobaczcie zdjęcia z meczu Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Przed meczem zdecydowanym faworytem był Śląsk Wrocław. Niestety, górale wyrwali wrocławianom 1 punkt i Śląsk jedynie zremisował z przedostatnią drużyną w T.Mobile Ekstraklasie.

Przez pierwszą połowę utrzymywał się bezbramkowy remis. W 69. minucie nieoczekiwanie Podbeskidzie wyszło na prowadzenie. Bramkę zdobył Fabian Pawela. W 90. minucie Gikiewicz ze Śląska wyrównał na 1:1.

Klub z Bielska-Białej po meczu zajmuje 15. miejsce w tabeli, Śląsk wyprzedził Górnika Zabrze i jest w tej chwili 4.

Jak na meczu bawili się kibice? Zobaczcie na naszych zdjęciach!