Vertigo Summer Jazz Festival miesiąc z muzyką jazzową we Wrocławiu.

Materiał promocyjny Vertigo Jazz Club & Restaurant
Już dzisiaj rusza 4 edycja Vertigo Summer Jazz Festival. Przez cały lipiec, jazz razem z Vertigo dotrze do najdalszych zakątków Wrocławia.

Inicjatywa klubu Vertigo Jazz Club & Restaurant mająca na celu promocję jazzu oraz miasta Wrocławia jako przestrzeni koncertowej. W ramach Festivalu, który odbywać będzie się od 1 do 31 lipca Vertigo Jazz Club & Restaurant zaprasza na koncerty jazzowe do takich miejsc jak: plaże, parki, hotele, dachy, Vertigo Jazz Club & Restaurant i wiele innych.

W tegorocznej edycji nie zabraknie nowych pomysłów, jak choćby ciężarówki firmy MAN przemierzającej miasto z muzykami, najwyższego koncertu jazzowego w Polsce na 49 piętrze Sky Tower, 3 jednoczesnych koncertów w wagonach zabytkowego pociągu czy niedzielnych spotkań na Wyspie Daliowej. Zachęcamy do śledzenia programu Festivalu, bo to tylko niektóre z atrakcyjnych miejsc do jakich zapraszamy w lipcu.

Ponad 31 wydarzeń artystycznych w których zaprezentują się wrocławscy i nie tylko muzycy jazzowi to idealny sposób na spędzenie lata we Wrocławiu.

Czwarta edycja to nowe lokalizacje i jazzowe składy muzyczne, to również zabawa w której do zdobycia atrakcyjne upominki.

Dla wszystkich spragnionych letnich podróży muzycznych, Vertigo przygotowało specjalną ofertę razem z Vertigo Summer Jazz Festival.

Festival powstaje dzięki współpracy Vertigo Jazz Club & Restaurant, Fundacji Polskiej Sztuki Współczesnej oraz Wydziału Kultury Miasta Wrocław.

Zapraszamy!

Więcej na: https://vertigojazz.pl/pl/festival

Profile:
https://www.facebook.com/VertigoSummerJazzFestival/
https://www.facebook.com/vertigojazzclub/

Dodaj ogłoszenie