Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Śląsk Wrocław - GKS Bełchatów. Mecz bez kibiców (ZDJĘCIA,RELACJA)

Paweł Witkowski
Przy pustych trybunach na Oporowskiej Śląsk Wrocław rozegrał mecz z GKS-em Bełchatów. Zobacz naszą relację na żywo.

Śląsk Wrocław - GKS Bełchatów 4:2 (1:2)
Bramki:
Mila (11. z karnego), Szewczuk (51.), Diaz (52., 90.) - Żewłakow (14.), Nowak (39.)

Składy drużyn:

Śląsk Wrocław: Marian Kelemen - Tadeusz Socha, Piotr Celeban, Mariusz Pawelec, Amir Spahić (46. Cristian Omar Diaz ż.k.) - Rok Elsner, Antoni Łukasiewicz - Marek Gancarczyk ż.k., Sebastian Mila, Łukasz Madej (46. Piotr Ćwielong) - Tomasz Szewczuk (75. Dariusz Sztylka). Rezerwowi: Rafał Gikiewicz, Sebastian Dudek, Remigiusz Jezierski, Ljubia Vukelja. Trener: Orest Lenczyk.

PGE GKS Bełchatów: Łukasz Sapela - Grzegorz Fonfara, Marcin Drzymont ż.k., Mate Lacić, Jacek Popek ż.k. (58. Maciej Małkowski) - Pavel Komolov (76. Mariusz Zawodziński), Maciej Mysiak, Mateusz Cetnarski ż.k. (71. Grzegorz Kuświk), Marcus Vinicius - Marcin Żewłakow. Rezerwowi: Łukasz Budziłek, Łukasz Bocian, Grzegorz Baran, Tomasz Wróbel. Trener: Maciej Bartoszek.

Koniec meczu. Śląsk wiceliderem ekstraklasy!
93. min - Diaz strzela gola ściąga koszulkę i otrzymuje czerwień.
92. min - kartka dla Diaza.

90. min - sędzia dolicza 3 minuty.

86. min - z ławki trenerskiej Śląska usłyszeliśmy donośne "Remek wchodzisz". Jezierski szykuje się do gry. Tymczasem na boisku - rzut rożny dla gospodarzy duże zamieszanie. Diaz... ale słyszymy gwizdek sędziego. Spalony.

83. min - w pole karne wpada Gancarczyk, próbuje wymusić rzut karny i za to zostaje ukarany żółtą kartką.

81. min - Sztylka technicznie z 16 metrów, ale Lacić wybija piłkę głową.

79. min - w polu karnym do piłki dopada Nowak, ale tym razem górą Kelemen.

76. min - Zawodziński wchodzi za Komolova.

75. min - Sztylka zastępuje Szewczuka.

71. min - Kuświk zmienia Cetnarskiego.

69. min - rzut wolny dla Śląska. Dośrodkowuje Mila, ale Celebana uprzedza Elsner i po jego główce piłka opuszcza boisko.

63. min - Cetnarski ładnie zagrywa prostopadłą piłkę do Komolova, ten szuka w polu karnym Żewłakowa, ale piłkę łapie Kelemen.

58. min - Małkowski zmieni Popka, który na koncie ma już żółtą kartkę.

56. min - Żewłakow znów dochodzi do sytuacji strzeleckiej, ale ponownie Kelemen łapie piłkę.

52. min - Diaz sam na sam z bramkarzem i gol. Lacić wycofuje, a piłkę otrzymuje w prezencie Argentyńczyk.
51. min - Szewczuk strzela bramkę. Dośrodkowywał Gancarczyk, który drugą połowę zaczął na pozycji lewego obrońcy.
50. min - rzut rożny wykonuje Mila. Główkuje Diaz, ale gola nie ma.

46. min - groźny strzał Żewłakowa. Kelemen broni na raty.

Mamy zmiany: Diaz za Spahicia i Ćwielong za Madeja.

Koniec pierwszej połowy

45. min - rzut rożny dla przyjezdnych. Jednak poradzili sobie obrońcy Śląska. Sędzia dolicza minutę.

39. min - pogubili się obrońcy Śląska, do piłkę sięga nogą Nowak i pokonuje Kelemena.
37. min - na 20 metrze do pozycji strzeleckiej doszedł Szewczyk, ale jego strzał nie był zbytnio silny. Sapela nie mógł mieć żadnych trudności ze schwytaniem piłki.

32. min - w polu karnym przewrócił się Nowak. Gwizdek sędziego milczał, ale tego samego nie można powiedzieć o zawodnikach gości, którzy ruszyli w kierunku sędziego. Żółtą kartką ukarany został Cetnarski.

30. min - rzut rożny dla Śląska, ale nic groźnego z tego nie wynikło.

26. min - Socha dośrodkowywał z wysokości pola karnego. "Tadek co tutaj robisz?!" - usłyszeliśmy z ust trenera Lenczyka, który sugestywnie skrytykował opieszałość obrońcy przy powrocie na własną połowę.

18. min - żółta kartka dla Popka. Rzut wolny dla gospodarzy z 25 metrów.

14. min - akcja z drugiej strony boiska... i bramka Żewłakowa.

11. min - Mila zdobywa gola. 1:0. Licznie zgromadzeni kibice Śląska świętują pod bramą wejściową.
10. min
- akcja prawą stroną Gancarczyk, ładnie dośrodkowuje... rzut karny za zagranie ręką Drzymonta. Obrońca otrzymuje żółtą kartkę.

2. min - było groźnie. Z rzutu wolnego z 20 metrów uderzał Cetnarski. Kelemen z trudem wybił na róg. Za chwilę po dośrodkowaniu piłkę głową sięga Popek, ale metr od lewego słupka bramkarza.