Skromny początek wiosny. Śląsk Wrocław zremisował z Ruchem Chorzów 1:1 [foto]

Mariusz Kruczek
Wrocławianie stracili punkty w meczu z Ruchem Chorzów.
Wrocławianie stracili punkty w meczu z Ruchem Chorzów. Dawid Antecki
18 lutego wrocławianie stracili punkty na Stadionie Miejskim.

W 18. kolejce Ekstraklasy Śląsk Wrocław podejmował u siebie Ruch Chorzów. Była to konfrontacja lidera tabeli z czwartą drużyną. Wrocławianie kontrolowali grę od początku spotkania. Na bramkę trzeba było czekać do 30. minuty, wówczas po zamieszaniu w polu karnym wynik otworzył Mateusz Cetnarski. Ruch wyrównał w drugiej połowie, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego gola zdobył Arkadiusz Piech.

Śląsk nie zdołał wyjść na prowadzenie i spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1. Ligowy debiut w barwach Śląska zaliczyli Patrik Mraz i Dalibor Stevanović. Wrocławska drużyna nadal pozostaje liderem tabeli.

Zobacz: Zdjęcia z meczu Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów