Restauracja Atmosfera gotująca z Pasją

AH
Restauracja Atmosfera mieści się na parterze Hotelu Diament Wrocław. W Atmosferze gotujemy z pasją. Najważniejsze są dla nas smaki i zapachy, dlatego stale poszukujemy nowych inspiracji, by zaskakiwać Państwa oryginalnymi kompozycjami.

Restauracja Atmosfera mieści się na parterze Hotelu Diament Wrocław.
Wyjątkowy wystrój restauracji pozostawia gościom możliwość wyboru miejsca: na wygodnych kanapach, w specjalnie wyodrębnionych lożach, które stwarzają warunki do dyskretnej rozmowy, bądź przy tradycyjnych stolikach, dających możliwość dostosowania do bardziej licznego towarzystwa.

Menu bogate jest w lekkie i zdrowie dania przygotowywane z ze starannie wyselekcjonowanych, polskich produktów. Nasz zespół kucharzy dba o to, aby menu zmieniało się wraz z porami roku i zawsze mieli Państwo możliwość rozkoszowania się sezonowymi specjałami.

W Atmosferze gotujemy z pasją. Najważniejsze są dla nas smaki i zapachy, dlatego stale poszukujemy nowych inspiracji, by zaskakiwać Państwa oryginalnymi kompozycjami.
Proces tworzenia menu jest dla nas niezwykle istotny. Tworząc nowe dania kierujemy się kilkoma istotnymi zasadami. Wykorzystujemy jedynie świeże i dostępne w danym sezonie składniki, dlatego nasze menu zmienia się wraz z porami roku. Co sezon proponujemy Państwu dania skomponowane z tego, co w danym okresie najświeższe i najsmaczniejsze.

Nasza filozofia

W Atmosferze gotujemy z pasja. Najważniejsze są dla nas smaki i zapachy, dlatego stale poszukujemy nowych inspiracji, które można skosztować w kalendarzu kulinarnym menu.

Organizujemy:

• biznesowe śniadania i lunche,
• konferencje,
• kongresy,
• bankiety,
• imprezy okolicznościowe,
• pozostałe eventy biznesowe

Dane kontaktowe restauracji to:
Restauracja Atmosfera
Ul. Muchoborska 10
54-424 Wrocław
71/735 03 56

Aby dużo zarabiać trzeba być...Zobacz listę zawodów

Wideo

Dodaj ogłoszenie