Remis wrocławskich piłkarek na rozpoczęcie sezonu

Zaskakującym remisem rozpoczęły nowy sezon zawodniczki KŚ AZS Wrocław. Na swoim boisku tylko zremisowały z TS Mitech Żywiec 1:1.

Wicemistrzynie Polski nie poradziły sobie z beniaminkiem z Żywca. Chociaż pierwszego gola w 20. minucie zdobyła Magdalena Mleczko i wrocławianki dominowały na boisku, to przyjezdnym udało się wyrównać. Piętnaście minut przed końcowym gwizdkiem Halina Półtorak wbiła futbolówkę do wrocławskiej bramki.

Mecz pokazał, że nowy sezon może być trudny dla wrocławskiej drużyny.W szeregach podopiecznych Gerarda Sobka widać było brak kilku zawodniczek, które odeszły z drużyny. Szczególnie widać to było w ataku, gdzie zabrakło skuteczności Anny Żelazko.

Następny mecz Ekstraligi Kobiet we Wrocławiu rozegrany zostanie w niedzielę, 30. sierpnia o godz. 11. na stadionie przy hotelu GEM. Rywalem wrocławianek będzie MUKS Praga Warszawa.