PRZEbij samego siebie i zagraj nam na nerwach zawodowo!

Materiał partnera zewnętrznego
materiały prasowe Tiger
Zbliża się kolejny weekend, czyli wiadoma okazja do prawilnego baletu. Szykujcie swoje słowiańskie przykuce i selfie sticki, bo Tiger do was wraca z zacnym konkursem. Do wygrania zapas puszek od Tygrysa oraz imprezowe chusty, także szykuj bajerę, bo jest o co walczyć!

Dobra impreza nie jest zła - jak mawia wielu królów parkietu. Słabe podrygi przy klubowym disco-fiasco czy falowanie z zapalniczką przy nutach smętnych hitów pościelowych dostają bana na to lato. Po co w ogóle wychodzić z chaty, jeżeli nie na iście zacny PRZErave całonocny, który będziesz pamiętać nie tylko ty, ale wszyscy w promieniu stu metrów od twoich występów? Zespół specjalistów Tigera, zwanych również starymi wyjadaczami imprez, opracował specjalną terminologię, która usprawnia coaching w koncertowych tematach. Jeżeli jesteś PRZEimprezowiczem, to znaczy, że zawsze dostrzegasz znak STOP na drodze swojego szaleństwa, tak aby móc mu pomachać na do widzenia. Łamiesz zasady, ale nie jesteś frajerem, a raczej PRZEstrategiem wysmakowanego melanżu w dobrych rytmach, po którym wszyscy chcą mieć z Tobą tagi na fotkach.

Żeby nie zamulać uderzamy w bąbelkowe tony i łapiemy nowe puszki z Tigerami. Tiger speed da Ci kopa na koncertowo, a wersja Vitamin Attack wkroczy do akcji, gdy zaczniesz niebezpiecznie skłaniać się do pomysłu zakończenia zabawy. Fighter to dla tych, którzy mają targety do wyrobienia, na przykład walka o rozdawkę od Tigera! Żeby tego było mało, prawdziwi Rasta nie obejdą się bez tigerowej puszki Reggae, a normcorowcy powrócą do natury i dobrych obyczajów ze smakiem Nature.

Mistrzu ciętej riposty, masterze wrzuty, który nigdy nie splamił się wypowiedzeniem nędznego suchara – to do Ciebie właśnie mówimy. Jeżeli nocny z Ciebie marek, pewnie zdarza Ci się trafić na typowego Sebę w wielu życiowych sytuacjach. Teraz nastąpił czas, aby to wykorzystać:

Jest konkurs, jest sprawa:
Każdy zorientowany w tym co się dzieje machnął już dawno ręką na maga z gwoździem w telewizji śniadaniowej. Potrzeba nam dobrego pranka, żeby było o czym opowiadać wnukom. Jeżeli jesteś tak wredny, że nawet Twój kot przestał Ci patrzeć w oczy i częściej bywa u sąsiadów, to zadanie jest dla Ciebie. Powal nas swoją kreatywnością i prześlij opis tego, jak Ci się udało kogoś wrobić tak, że Kuboty pogubił. Swoje historie wpisujcie w komentarzach! Najlepsze nagrodzimy! Czas - do 5 sierpnia!

Do wygrania spory zapas Tigerów, który orzeźwi i postawi do pionu, a także imprezowe chusty, które zdążyliście już poznać i pokochać, dzięki naszym "pojechanym" klipom.

REGULAMIN KONKURSU

Dodaj ogłoszenie