Morskie Jastrzębie lepsze od Wrocławskich Diabłów!

Paulina Bubiak
Po brawurowej grze, wielu karach i ogromnych emocjach Devils Wrocław ulegli Pomorzu Seahawks 7:14.

Pomimo wielkiej pewności, zwycięstwo przeciekło wrocławianom między palcami. Już na samym początku spotkania, karetka zabrała Krzysztofa Wisa, który na szczęście po pewnym czasie wrócił do gry. To już drugi mecz, w którym zawodnik ten ulega kontuzji w pierwszych minutach. Dobrymi akcjami popisali się za to Bartłomiej Szczerbak i Tomasz Tarczyński.

Mniej więcej w połowie spotkania Seahawks zdobyli pierwsze punkty. Za chwile dogonili ich wrocławianie, jednak gością udało się przechylić szalę na swoją stronę!

Ostatnie minuty to szaleńcze próby uratowania punktów w wykonaniu gospodarzy. Jednak sama determinacja nie wystarczy, przy dobrej defensywie Seahawks nie dali wydrzeć sobie zwycięstwa.