MECZ ŚLĄSK - RUDAR [zdjęcia, wideo]: Wrocławianie rozgromili rywala 4:0

Dagmara Banaszczak
Mecz w ramach Ligi Europejskiej rozegrany został 18 lipca na Stadionie Miejskim we Wrocławiu.

Mecz Śląsk Wrocław - Rudar, Stadion Miejski we Wrocławiu, 18 lipca, godz. 20.45

W meczu I rundy Ligi Europejskiej Rudar Pljevlja wyeliminował FC Mikę z Armenii, wygrywając u siebie 1:0 i remisując podczas spotkania na wyjeździe 1:1. Dzięki temu zwycięstwu Czarnogórcy awansowali do II rundy. Śląsk rozpoczął grę w pucharach od II rundy.

Śląsk nie dał zespołowi z Czarnogóry szans, gromiąc rywala 4:0. Bramki strzelali Paixao (5 i 9 minuta), Sobota (56 minuta) i Plaku (70 minuta). Rewanż na boisku Czarnogórców 25 lipca.