Nasza Loteria

Koncerty Wrocław 2021. Letnie Brzmienia: Nosowska, Rojek, Domagała, sanah i inni. Sprawdź program, daty i ceny biletów

Materiał informacyjny Eventim
Paweł Domagała, niedziela, 15.08.2021, 20:00. Bilety: 79 zł (kup)
Paweł Domagała, niedziela, 15.08.2021, 20:00. Bilety: 79 zł (kup) Łukasz Gdak
W końcu! Na to czekał chyba każdy z nas! Od czerwca do sierpnia 2021 r. w ramach Letnich Brzmień we Wrocławiu na Placu przed Impartem odbędą się koncerty najpopularniejszych polskich artystów. Latem wystąpią tym m.in.: Nosowska, Rojek, Domagała, sanah i wiele innych. To dopiero pierwsze ogłoszenie artystów. Ile będą kosztować bilety na koncerty we Wrocławiu? Wszystkie informacje znajdziecie w artykule poniżej.

To wspaniała wiadomość dla wszystkich, którzy tęsknią za dobrą muzyką i plenerowymi wydarzeniami. We Wrocławiu odbędzie się cykl koncertów pod hasłem Letnie Brzmienia, podczas którego na lubelskiej scenie zobaczymy na żywo m.in. Nosowską, duet Kwiat Jabłoni, sanah, Pawła Domagałę czy Artura Rojka.

Koncerty, Wrocław. Kto jeszcze wystąpi latem?

To dopiero pierwsze ogłoszenia organizatorów a z pewnością lista gwiazd wydłuży się o kolejne, wyczekiwane przez fanów, nazwiska artystów. Na ten moment wiadomo, że na wrocławskiej scenie zagrają:

Letnie Brzmienia 2021 - ceny biletów i karnetów na koncerty we Wrocławiu

Bilety na Letnie Brzmienia we Wrocławiu i innych miastach można kupić w cenie od 59 zł. Jest także opcja wykupienia karnetów w cenie 249 zł. W ramach karnetu otrzymujecie 3 kody, które upoważniają do wyboru 3 koncertów w ramach trasy Letnie Brzmienia 2021 (nie obowiązują na zestaw Bitamina + Miętha + Vito Bambino).
Karnety można kupować na stronie: eventim.pl/letniebrzmienia.

Jak skorzystać z karnetu?
Zobacz instrukcję:

Dzieci na koncertach
Dzieci do 6. roku życia uczestniczą w koncertach bezpłatnie. Wiek dziecka musi zostać jednak potwierdzony dokumentem tożsamości dziecka przy wejściu na teren imprezy.

Letnie Brzmienia 2021 we Wrocławiu - program

Koncerty - ważne informacje

Daty oraz godziny koncertów, a także ceny biletów są różne. Z uwagi na obecną sytuację - należy na bieżąco śledzić informacje w social mediach i na stronie wydarzenia oraz powiadomienia mailowe ze strony bileterii eventim.pl.

Szczegółowe informacje, komunikaty, informacje o zmianach koncertów znajdziesz na stronie wydarzenia www.letniebrzmienia.pl

Koncerty 2021 a COVID-19. Zasady bezpieczeństwa

Informacje o nakazach i zaleceniach będą aktualizowane na stronie oraz wydarzeniach Facebookowych, ale jak zapowiadają organizatorzy:

Gospodarzem wrocławskiej odsłony Letnich Brzmień będzie Strefa Kultury Wrocław (Plac przed Impartem). Rozległy teren pozwoli publiczności cieszyć się muzyką w otwartej, bezpiecznej przestrzeni, zapewniającej odpowiedni dystans od innych uczestników.

Koncerty we Wrocławiu. Kto wystąpi latem 2021?

Podobne koncerty udały się już w ubiegłym roku. W 2020 roku w Starym Browarze w Poznaniu i we Wrocławiu odbyły się muzyczne wydarzenia z zasadami zachowania reżimu sanitarnego. Fani mogli brać udział w koncertach z zachowaniem dystansu społecznego - każdy uczestnik mógł bawić się w wyznaczonej przestrzeni. Wielu z nich podkreślało, że to zupełnie nowe doznanie i bardzo ciekawy odbiór muzyki.

Letnie Brzmienia 2021. Regulamin koncertów, organizator

Regulamin Imprezy Letnie Brzmienia 2021 jest dostępny na: goodtaste.pl/regulamin oraz www.letniebrzmienia.pl. Akceptując regulamin zakupu biletu, zatwierdza się także oświadczenie o stanie zdrowia.

Organizatorem cyklu koncertów Letnie Brzmienia jest agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem strategicznym został Eventim.pl. Współorganizatorem cyklu jest Strefa Kultury Wrocław. Partnerem Letnich Brzmień została multiplatforma mobilności miejskiej FREE NOW.

Koncerty we Wrocławiu. Kto wystąpi i kiedy? Sprawdź ceny biletów i daty koncertów:

Letnie Brzmienia, koncerty w innych miastach w Polsce. Kto wystąpi?

W ramach ogólnopolskiej trasy, od czerwca do sierpnia 2021 r. w największych polskich miastach (Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Szczecin, Warszawa oraz Wrocław) odbywać się będą koncerty najpopularniejszych polskich artystów. Na scenie pojawią się m.in.:

 • Nosowska,
 • sanah,
 • Krzysztof Zalewski, promujący najnowszy album “Zabawa”,
 • MROZU porywający pop-soulową “Aurą”,
 • duet Kwiat Jabłoni, który przypomni, że “mogło być nic”, a jest wszystko,
 • KRÓL (w niektórych miastach), zagra materiał ze swojej najnowszej płyty “Dziękuję”,
 • Kuba Badach - ze znakomitymi interpretacjami piosenek Andrzeja Zauchy, w projekcie “Tribute to Andrzej Zaucha. Obecny”,
 • BRODKA,
 • LemON,
 • Daria Zawiałow,
 • Jazz Band Młynarski-Masecki,
 • oraz wielu innych.

Letnie Brzmienia 2021. Koncerty w Polsce, sprawdź kto, gdzie i kiedy zagra:

Letnie Brzmienia 2021 zakończą się koncertem w Warszawie.

Wielki finał na PGE Narodowym

Zwieńczeniem całego cyklu koncertów będzie Letnie Brzmienia Festiwal - dwudniowe wydarzenie, które odbędzie się 27 i 28 sierpnia 2021 na Błoniach PGE Narodowego w Warszawie. Na dwóch scenach wystąpią nie tylko wybrani artyści znani z całego cyklu, ale też młodzi wykonawcy. Więcej informacji o festiwalu pojawi się wkrótce.

Zobacz, kto zagra we Wrocławiu:

Paweł Domagała, niedziela, 15.08.2021, 20:00. Bilety: 79 zł (kup)

Koncerty Wrocław 2021. Letnie Brzmienia: Nosowska, Rojek, Do...

Letnie Brzmienia 2021 we Wrocławiu odbędą się na terenie Strefy Kultury we Wrocławiu (Plac przed Impartem) - mapa, dojazd:

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na wroclaw.naszemiasto.pl Nasze Miasto