MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
5 z 12
Przesuń zdjęcie palcem
Rafiniarz metali nieżelaznych (HMG)...

KGHM szuka ludzi do pracy. Oto najnowsze oferty w Zagłębiu Miedziowym

Rafiniarz metali nieżelaznych (HMG)

Miejsce pracy: Huta Miedzi "Głogów"
Zakres obowiązków:

Obsługa urządzeń hutniczych, takich jak: piece anodowe obrotowe, maszyna rozlewnicza TM16, maszyna do przygotowania anod, suwnice. Praca fizyczna ciężka, w narażeniu na wysoką temperaturę i w kontakcie z płynnym metalem.

Nasze wymagania:

wykształcenie - zasadnicze zawodowe o kierunku techniczny

Zdolność do pracy w systemie trzyzmianowym ciągłym

Zdolność do pracy na wysokości

Zdolność do pracy wymagająca dużego wysiłku fizycznego w trudnym środowisku pracy, stosowaniu środków ochrony indywidualnej

podstawowa umiejętność obsługi komputera

Mile widziane:

Uprawnienia do obsługi urządzeń dźwignicowych IS

Oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenie
pakiet benefitów prorodzinnych
abonamentową opiekę medyczną
ubezpieczenie na życie
dofinansowanie do dojazdów do pracy
kartę Multisport
pracowniczy program emerytalny