Darmowy koncert Lady Pank, taniec na pl. Wolności czy dzień w opuszczonym szpitalu. Weekend we Wrocławiu na bogato! [WIĘCEJ WYDARZEŃ]

Błażej Organisty
Błażej Organisty
W nadchodzący weekend we Wrocławiu będzie bardzo gorąco! I nie chodzi wyłącznie o pogodę, ale także o atrakcje zaplanowane na: piątek, sobotę i niedzielę (24-26 czerwca). We wrocławskim Rynku zagrają m.in. Lady Pank i Myslovitz (wstęp darmowy!), w opuszczonych budynkach na Przedmieściu Oławskim odbędzie się przegląd Survival, w Arsenale zaśpiewa Anna Maria Jopek, w Zamku w Leśnicy będziemy świętować Noc Świętojańską, pod stadionem Tarczyński Arena oglądać amerykańskie samochody, na Partynicach - wyścigi konne, a na placu Solnym - słuchać jazzu. I to jeszcze nie wszystko! 

Zobaczcie najciekawsze imprezy i wydarzenia nadchodzącego weekendu, przeglądając galerię zdjęć - pod każdym slajdem znajdziecie szczegółowe informacje, gdzie i kiedy odbędzie się konkretne wydarzenie. Możecie na nie przechodzić za pomocą strzałek lub gestów na smartfonie.
W nadchodzący weekend we Wrocławiu będzie bardzo gorąco! I nie chodzi wyłącznie o pogodę, ale także o atrakcje zaplanowane na: piątek, sobotę i niedzielę (24-26 czerwca). We wrocławskim Rynku zagrają m.in. Lady Pank i Myslovitz (wstęp darmowy!), w opuszczonych budynkach na Przedmieściu Oławskim odbędzie się przegląd Survival, w Arsenale zaśpiewa Anna Maria Jopek, w Zamku w Leśnicy będziemy świętować Noc Świętojańską, pod stadionem Tarczyński Arena oglądać amerykańskie samochody, na Partynicach - wyścigi konne, a na placu Solnym - słuchać jazzu. I to jeszcze nie wszystko! Zobaczcie najciekawsze imprezy i wydarzenia nadchodzącego weekendu, przeglądając galerię zdjęć - pod każdym slajdem znajdziecie szczegółowe informacje, gdzie i kiedy odbędzie się konkretne wydarzenie. Możecie na nie przechodzić za pomocą strzałek lub gestów na smartfonie. archiwum Polska Press
Udostępnij:
W weekend we Wrocławiu będzie bardzo gorąco! Nie chodzi wyłącznie o pogodę, ale także o atrakcje!. We wrocławskim Rynku zagrają gwiazdy polskiej muzyki (wstęp wolny!), w opuszczonych budynkach na Przedmieściu Oławskim odbędzie się przegląd Survival, w Arsenale zaśpiewa Anna Maria Jopek, w Zamku w Leśnicy będziemy świętować Noc Świętojańską, pod stadionem Tarczyński Arena oglądać amerykańskie samochody, na Partynicach - wyścigi konne, a na placu Solnym - słuchać jazzu. I to jeszcze nie wszystko! Zobaczcie najciekawsze imprezy i wydarzenia weekendu, przeglądając galerię zdjęć - pod każdym slajdem znajdziecie szczegółowe informacje, gdzie i kiedy odbędzie się konkretne wydarzenie.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Czeka nas deszcz Perseidów i czerwona pełnia

Więcej informacji na stronie głównej Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie