Wystraszyły kibiców

(ZP)
Atakuje lubinianka Kaja Daszewska.
Atakuje lubinianka Kaja Daszewska. fot. wojtek wilczyński
Wystraszyły kibiców Jedna bramka zaliczki w finale Pucharu Polski Niepomyślnie rozpoczęło się spotkanie lubińskich szczypiornistek, którego stawką jest Puchar Polski.

Jedna bramka zaliczki w finale Pucharu Polski

Niepomyślnie rozpoczęło się spotkanie lubińskich szczypiornistek, którego stawką jest Puchar Polski. Kibice się wystraszyli, gdy gospodynie w pierwszym meczu z SPR ICom Lublin zaczęły przegrywać.
Zagłębie nie ma jeszcze takiego trofeum, a ponieważ bryluje w lidze, sięgnięcie po nie leży w zasięgu podopiecznych Bożeny Karkut i Zbigniewa Rutki.
Przyjezdne rozpoczęły od prowadzenia 3:1, potem 5:2. Gdy gospodynie doprowadziły do remisu, wydawało się, że role się już odwrócą. Tymczasem lublinianki zakończyły pierwszą połowę spotkania różnicą czterech trafień.
Jednak dziewczyny z Zagłębia w drugiej połowie zaczęły odrabiać straty. Potrzebowały 10 minut, aby doprowadzić do remisu 18:18. Gdy w 55 minucie lubinianki prowadziły już 25:21, wydawało się, że nie będzie już tak nerwowo. Jednak SPR zdołał rzucić cztery bramki, a lubinianki jedną. Zaliczka niewielka, ale nadzieja, że i w Lublinie wygra Zagłębie.