Śląsk wygrał z Club Brugge! (ZDJĘCIA)

ŚG, SZUCH
Śląsk pokonał Brugię w pierwszym meczu III rundy eliminacyjnej Ligi Europejskiej. Gola na wagę zwycięstwa strzelił Sebino Plaku. Rewanż za tydzień.

90'+3' Koniec. Śląsk lepszy od Brugii!
87' Brugia jeszcze próbuje zmienić wynik, ale piłka nie wpada do bramki Rafała Gikiewicza.
79' Było blisko... Gikiewicz z kilku metrów nie dał się zaskoczyć napastnikom Brugge.
64' STAŁO SIĘ! Sam na sam z Ryanem wyszedł Sebino Plaku i wspaniałą podcinką nie dał szans bramkarzowi Belgów. 1:0 dla Śląska Wrocław!
62' WKS raz za razem atakuje teraz bramkę przyjezdnych. Gol wisi w powietrzu.
61' Ale szansa Śląska! Na nieszczęście gospodarzy dobrze interweniuje bramkarz Brugii
53' Zamarliśmy... Rafał Gikiewicz bardzo niefortunnie interweniuje po strzale Refaelova - na szczęście golkipera WKS-u uratował słupek.
52' Groźnie pod bramką WKS-u, na szczęście skończyło się tylko na strachu.
51' W drugiej połowie Śląsk dalej żwawo atakuje.
46' Zaczęła się druga połowa. Czy Śląsk przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę? Oby tak!

45'+2' Koniec pierwszej połowy.
39' Wspaniała akcja indywidualna Soboty, który wprost ośmieszył paru obrońców Brugii i świetnie uderzył. Ryan z najwyższym trudem wypiąstkował piłkę na rzut rożny.
36' Śląsk zamknął Brugge w szesnastce, ale niewiele z tego wynika.
30' Znów urwał się Sobota, ładnie wyłożył do Plaku, ale ten strzelił w nogi belgijskiego obrońcy
20' Żółta kartka dla Dalibora Stevanovica.
15' Dudu nawinął obrońcę Brugii, po czym dobrze dośrodkował na głowę Paixao. Portugalczyk pomylił się naprawdę nieznacznie
14' Hogli też z żółtą kartką. Obaj boczni obrońcy Brugii mają już kartonik. Przy szybkich Plaku i Sobocie, wróży to całkiem dobrze
11' Paixao sam na sam, ale... przedobrzył i Ryan obronił jego strzał.
8' Kolejne błyskotliwe przyjęcie piłki przez Sobotę i jego atak faule przerywać musiał De Bock, za co obejrzał żółtą kartkę. Rzut wolny z dogodnej pozycji zakończony został tylko niecelnym strzałem.
7' Dwoma groźnymi rajdami na prawym skrzydle popisał się Waldemar Sobota, jednak nikt nie zdołał zamknąć jego dośrodkowań.