Śląsk Wrocław Pokonał Lechię Gdańsk 2:1 [Foto]

Damian G
Damian G
mecz śląska wrocław z lechią gdańsk
mecz śląska wrocław z lechią gdańsk Damian Górniak
Wczoraj (19 marca) Śląsk Wrocław podjął Lechię Gdańsk. Wrocławska drużyna zakończyła spotkanie wynikiem 2:1.

Pierwsza połowa minęła bezbramkowo. Pierwszy strzał (Kaźmierczak) padł w 56. minucie. Drugiego gola zdobył Ćwieląg. Lechia miała szansę na honorową bramkę (Vućko) w czwartej minucie przed końcem meczu.

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z meczu!

Wypowiedzi pomeczowe

Orest Lenczyk, trener Śląska Wrocław:

Muszę przyznać, że jestem szczęśliwy, że już jest po wszystkim. Ten mecz był dla nas bardzo trudny. Moi zawodnicy mieli kłopoty ze zdrowiem, ale nie chcieliśmy dać się Lechii wyszumieć. Chodziło o to, żeby przez pierwsze 45 min. goście nie stłamsili nas bramkami. Nie byliśmy w stanie grać pięknie. Ale przede wszystkim chcemy grać skutecznie i to się udało.

Tomasz Kafarski, trener Lechii Gdańsk:

Nie powiem nic odkrywczego, wygrał zespół, który strzelił dzisiaj o jedną bramkę więcej. Czy Śląsk był o tę bramkę lepszy? Tego nie wiem. Zrobimy analizę i zobaczymy, co było powodem przegranej. Byłem trochę zaskoczony postawą Śląska, który grał bardzo zachowawczą piłkę, ale być może to był sposób na Lechię.
Gratuluje trenerowi Lenczykowi podtrzymania dobrej passy i kolejnego zwycięstwa.