Piłka nożna: Śląsk Wrocław pokonał ŁKS Łódź - sparing przy Oporowskiej (WYNIK, ZDJĘCIA)

JG, JU
Na płycie głównej stadionu przy Oporowskiej Śląsk Wrocław pokonał 3:1 ŁKS Łódź. Pierwszą bramkę strzelił Sebastian Mila, dla którego to pierwszy w tym roku sparing.

Bramka Mili padła w 13. minucie. Do przerwy WKS wygrywał 1:0. W 48. minucie na 2:0 dla Śląska podwyższył Cristian Diaz. W 70. minucie kontaktowego gola dla ŁKS-u strzelił Piotr Gląba. 83. minuta znów należała do Cristiana Diaza. Tym razem po dośrodkowaniu z lewej strony boiska Argentyńczyk popisał się ładnym strzałem głową i podwyższył wynik do 3:1. Była ot ostatnia bramka tego meczu.

Skład Śląska: Śląsk: Żukowski - Socha (46 Dankowski), Jodłowiec (46 Grodzicki), Wasiluk (46 Kowalczyk), Skrzypczak (46 Abramowicz) - Cetnarski (46 Elsner), Kaźmierczak (46 Stevanović) - Sobota (46 Ostrowski), Mila (46 Przybylski), Ćwielong (46 Patejuk) - Więzik (46 Diaz).

Skład ŁKS-u: Michał Kołba, Konrad Kaczmarek, Damian Pawlak, Artur Golański, Rafał Kalinowski, Marcel Kotwica, Cezary Książek, Bartosz Biel, Mariusz Ragaman, Łukasz Staroń, Artur Gieraga

Bramki:
13' Mila, 48', 83' Diaz - 70' Gląba